Prekių krepšelis0
 • Jūsų prekių krepšelis tuščias

I-V 8:00 - 17:00

VI - VII Nedirbame

Pastolių nuoma | pardavimas | projektavimas

Pastoliai, statybininkų dažnai vadinami stelažais, yra laikina konstrukcija, leidžianti dirbančiam personalui atsistoti ant stabilios platformos dirbant aukštyje arba sunkiai pasiekiamose vietose. Šios laikinos konstrukcijos dažnai naudojamos statant, prižiūrint ar renovuojat pastatus, tiltus, bokštus ir kitas nestandartines konstrukcijas.
Turėdama didesnę kaip 20 metų patirtį, TRANSRIFUS komanda kuria novatoriškus pastolių sprendimus, pritaikytus šiuolaikiniai ir reikliai statybos, pramonės ar infrastruktūros aplinkai. Mūsų inžinierių komanda gali suprojektuoti bet kokį sprendimą, kurio reikia mūsų klientui. 
Mūsų teikiamos paslaugos: pastolių pardavimas ir nuoma, modeliavimo/projektavimo sprendimai, montavimo/demontavimo paslauga, techninės priežiūros ir konsultavimo projektų įgyvendinimo vietoje paslauga. 
Mūsų produktų asortimentas: fasadiniai pastoliai, moduliniai-pleištiniai pastoliai, mobilūs bokšteliai, taip pat priedai pastoliams (pastolių dalys, pastolių uždengimas, termo plėvelė ir t. t.).
Turimą pastolių asortimentą galima pritaikyti daugelyje sričių: statyba, pramonė, rekonstrukcija, infrastruktūra, remontas, laisvalaikis ir t.t.

Įgyvendinti pastolių projektai Plačiau

Pastoliai

Fiksatorius Elt-Fix
Fiksatorius Elt-Fix

Pardavimo kaina

0,29€ + PVM

Plačiau
Moduliniai pleištiniai pastoliai 147m³
Moduliniai pleištiniai pastoliai 147m³

Nuomos kaina

2,20€ + PVM

nuo

2,20€ + PVM

Plačiau
Pastolių laikiklis 1.3 m
Pastolių laikiklis 1.3 m

Nuomos kaina

0,94€ + PVM

Pardavimo kaina

19,56€ + PVM

Plačiau
Plastikinis pastolių padas mažas
Plastikinis pastolių padas mažas

Pardavimo kaina

5,00€ + PVM

Plačiau
Plėvelė pastolių uždengimui 180m2 / 4x45
Plėvelė pastolių uždengimui 180m2 / 4x45

Pardavimo kaina

156,00€ + PVM

Plačiau
Plėvelė pastolių uždengimui 90m2 /2x45
Plėvelė pastolių uždengimui 90m2 /2x45

Pardavimo kaina

78,00€ + PVM

Plačiau
Reguliuojamo pado tvirtinimas
Reguliuojamo pado tvirtinimas

Nuomos kaina

0,41€ + PVM

Pardavimo kaina

9,56€ + PVM

Plačiau
Saugojimo stovas MUEBA E
Saugojimo stovas MUEBA E

Pardavimo kaina

106,00€ + PVM

Plačiau
Skriemulio gembė
Skriemulio gembė

Nuomos kaina

2,53€ + PVM

Pardavimo kaina

63,22€ + PVM

Plačiau
Skriemulys kėlimui
Skriemulys kėlimui

Nuomos kaina

5,00€ + PVM

Pardavimo kaina

36,00€ + PVM

Plačiau
Skriemulys kėlimui mažas
Skriemulys kėlimui mažas

Nuomos kaina

4,34€ + PVM

Pardavimo kaina

47,33€ + PVM

Plačiau
TEMPO TECH aliuminiai bokšteliai
TEMPO TECH aliuminiai bokšteliai

Nuomos kaina

4,30€ + PVM

nuo

1320,00€ + PVM

Plačiau
Termo plėvelė 6x25x0.19
Termo plėvelė 6x25x0.19

Pardavimo kaina

153,00€ + PVM

Plačiau
Termo plėvelė 8x20x0.019
Termo plėvelė 8x20x0.019

Pardavimo kaina

170,00€ + PVM

Plačiau

Įgyvendinti pastolių projektai

/
--- Prašome pasirinkti ---
Nepridėtas joks failas
Pastolių matmenys
Ilgis (m):
Aukštis (m):
Plotis (m):
Vienos sekcijos ilgis (m):
Nepridėtas joks failas

Pastolių informacija

Pastoliai

Laikina ar pagalbinė konstrukcija, naudojama statybose, norint atlikti įvairius remonto, montavimo, statybos ir valymo darbus dideliame aukštyje. Pastoliai naudojami tiek objektų išorėje, tiek viduje. Dažniausiai pastoliai surenkami iš aliuminio ar plieno detalių ir medinių bortų. Pagal rūšis pastoliai dažniausiai skirstomi į fasadinius (rėminius) ir pleištinius (modulinius).
Pastoliai taip pat pritaikytomis formomis gali būti naudojami klojiniams, atramoms, tribūnomis, koncertų scenoms, prieigos/apžvalgos bokštams, parodų stendams, slidinėjimo rampoms, laikiniems stogams, meno projektams ir t. t.

Pastoliai

Pastolių tipai ir kur naudojami:

 • Fasadiniai pastoliai – tai pastoliai skirti įprastiems pastatų išorės statybos darbams be sudėtingų konstrukcijų. Kaip ir sako pats pavadinimas, šie pastoliai skirti darbui su pastatų fasadais ar stogais. Tokie pastoliai daugiausia naudojami apdailai, individualiems namams, renovacijai. Jie ypač tinka stogo dangos keitimui; stogo karkaso surinkimui; stogų ir sienų apšiltinimui; sienų armavimui, dažymui; pastato išorės dekoro keitimui; balkonų įstiklinimui ar permontavimui; langų keitimui ir t. t.
 • Moduliniai-pleištiniai pastoliai – tai pastoliai skirti sudėtingiems, išskirtinių ar originalių formų objektų statybos arba atnaujinimo darbams. Dėl specifinio pritaikymo dirbant su apvalių formų objektų statybomis ir dėl sąsajų su mūrijimo darbais – šie pastoliai dar vadinami žiediniais arba mūro statybiniais pastoliais. Dėl savo konstrukcijos lankstumo šių pastolių sistema puikiai pritaikoma tokiuose sudėtinguose objektuose kaip bažnyčios bokštai, tiltai, viadukai, sudėtingi pramonės objektai (katilai, kaminai), rezervuarai. Moduliniai pastoliai yra pilnai suderinami su fasadiniais, t. y. tie patys konstrukcijos elementai gali būti naudojami tiek fasadinių, tiek modulinių pastolių įrengimui.
 • Atraminiai pastoliai – tai dažniausiai naudojamas pastolių tipas. Paprastai šie pastoliai tvirtinami ant tvirto pagrindo su reguliuojamu kėliklio pagrindu. Jie turi ir didelę laikomąją galią, todėl dažniausiai naudojami tose vietose, kur reikia statyti, remontuoti ar renovuoti didelių, aukštų ar ilgų konstrukcijų pastatus.
 • Mobilūs pastoliai – tai pastoliai su mobiliais ratukais. Juos lengva perkelti ir jie ypač tinka statybos darbams, kuriuos reikia dažnai keisti vietą, pavyzdžiui, tinkuoti, dažyti ir t. t.
 • Pakabinami pastoliai – tai platforma, pakabinama nuo pakeltos konstrukcijos skriemuliais ir bėgiais. Paprastai jie naudojami tose vietose, kur pastolių negalima pastatyti ant žemės.

Kaip išsirinkti pastolius?

Išsirinkt projektui tinkamus pastolius gali būti sudėtinga, nes pasirinkimas yra gana platus, o projekto vykdymo metu gali prireikti ne vieno tipo pastolių. Tinkamų pastolių pasirinkimui priklauso nuo:

 • Statybų aikštelės ypatybių (laisvos vietos aukštyje, laisvos vietos aplink objektą, grunto stabilumas).
 • Darbinio aukščio (vienodas ar skirtingas).
 • Darbo pobūdžio (vidaus ar lauko naudojimui, praėjimai, laiptai, apkrovos, ar reiks surinkti ir pernešti į kitą vietą ir t.t.).
 • Papildomų priedų reikalingų darbui (būtina iš anksto žinoti ar pastoliai bus dengiami tinklu arba plėvele).
 • Atmosferos sąlygų (ypač vėjo; gali prireikti papildomų priedų dėl šilumos ir apsaugos nuo lietaus).

Pastolių gamintojai

Atstovaujame pasaulyje pripažintus ir mūsų pačių išbandytus prekinius ženklus, tokius ALTRAD MOSTOSTAL IR SVELT. Galime pasiūlyti vieno didžiausių pasaulyje pastolių gamintojo ALTRAD fasadinius rėminius ir modulinius pleištinius pastolius bei surenkamus aliuminius bokštelius. Taip pat Italų gamintojo SVELLT aliumininius, mobilius bokštelius. Siūlome ir naują, ir naudotą įrangą tiesiai iš sandėlių Kaune, Vilniuje ar Panevėžyje.

ALTRAD-MOSTOSTAL – Pasaulinis, lenkų, fasadinių, modulinių ir mobilių pastolių bei sienų ir lubų klojinių, gamintojas.

SVELT – Italijos įmonė gaminanti ir projektuojanti kopėčias, pastolius ir transportavimo dėžes.

Pastolių projektavimas

Pastolių projektavimas yra būtina bet kokio statybos projekto proceso dalis, susijusi su pastolių montavimu ir naudojimu statybos ir remonto darbuose. Tai apima pastolių reikiamų matmenų ir tipų nustatymą, jų tvirtinimo metodų parinkimą ir reikiamo kiekio skaičiavimą. Pastolių projektavimas yra svarbus, nes netinkamas pastolių parinkimas ar jų neteisingas tvirtinimas gali sukelti pavojų tiek dirbančiam objekte personalui, tiek vykdomo projekto eigai ar aplinkai. Pastolių projektavimas yra būtinas projekto pradžioje tam, kad būtų galima nustatyti, kiek pastolių reikės ir kokie jie turėtų būti, kaip jie bus tvirtinami, kad būtų galima saugiai ir patikimai atlikti statybos ar remonto darbus. Mes projektuojame ir galime pasiūlyti novatoriškas laikančiųjų pastolių konstrukcijas, sukurtas didelėms apkrovoms atlaikyti, užtikrinti saugią darbo aplinką, optimizuoti darbo grafikus ir efektyviau dirbti. Projektuojame ne tik įprastus pastatomus, bet ir pakabinamus pastolius, ir laikinąsias stogų konstrukcijas bei konstrukcijas tiltas, bokštams bei kitiems nestandartiniams projektams. Parengti projektą užtruks nuo 30 min. iki savaitės – viskas priklauso nuo projekto dydžio ir sudėtingumo.

Pastolių galimybės

Mūsų teikiamos paslaugos: pastolių pardavimas ir nuoma, modeliavimo | projektavimo sprendimai, montavimo/demontavimo paslauga, techninės priežiūros ir konsultavimo projektų įgyvendinimo vietoje paslauga

Mūsų produktų asortimentas: fasadiniai pastoliai, moduliniai-pleištiniai pastoliai, mobilūs bokšteliai, taip pat priedai pastoliams (pastolių dalys, pastolių uždengimas, termo plėvelė ir t. t.). Turimą pastolių asortimentą galima pritaikyti daugelyje sričių: statyba, pramonė, rekonstrukcija, infrastruktūra, remontas, laisvalaikis ir t.t.

Pastolių atsiėmimas/atidavimas

Pastolių išdavimo | grąžinimo sąlygos

Įvairius pastolius ne tik nuomojame, bet ir montuojame bei pristatome į nurodytą vietą. Tad užsisakius pastolius, už papildomą sumą jie bus atvežti ir paruošti darbui. Jums liks dirbti savo darbus.

PASTOLIŲ IŠDAVIMAS (priėmimas, atsiėmimas)

Keletas svarbių žingsnių, kuriuos būtina atlikti atsiimant pastolius: 

 • Įmonė, nuomojanti įrangą iš UAB „Transrifus, jai turi būti pateikusi rašytinį sąrašą, kuriame būtų nurodytas sąrašas įgaliotų asmenų, turinčių teisę pasirašyti su įrangos išdavimu/grąžinimu susijusius dokumentus. Šių asmenų dalyvavimas įrangos išdavimo/grąžinimo metu privalomas, kitaip išdavimas/grąžinimas gali būti atidėtas, o tuo atveju, kai naudojamas UAB „Transrifus“ samdomas transportas, vairuotojas turi teisę neleisti iškrauti mašinos kai šiame procese nedalyvauja įgaliotasis asmuo. 
 • Tais atvejais, kai įrangos pristatymui/grąžinimui naudojamas UAB „Transrifus“ samdomas transportas, klientas privalo suteikti tikslią ir išsamią informaciją apie objekto buvimo vietą.
 • Siekiant užtikrinti spartesnį įrangos iškrovimo darbą ir sumažinti transporto išlaidas, klientas privalo laiku paruošti iškrovimo vietą ir organizuoti visus darbus, palengvinančius ir paspartinančius transporto iškrovimą objekte.
 • Siekiant išvengti bet kokių ginčų, kurie gali atsirasti nustatant iš UAB „Transrifus“ gautos įrangos kiekius, klientas privalo suskaičiuoti į objektą pateiktą įrangą per 2 d. d. nuo įrangos pristatymo ir sulyginti su iš UAB „Transrifus“ gautu įrangos perdavimo dokumentu. Tais atvejais, jei iškyla kokių nors neatitikimų ar neaiškumų skambinti perdavimo akte nurodytam įmonės atsakingam asmeniui.
 • Nustačius, kad į objektą pateikta netinkama naudojimui įranga, būtina nedelsiant (iki įrangos montavimo pradžios) apie tai informuoti perdavimo akte nurodytą atsakingą asmenį. Priešingu atveju gali būti pateikta sąskaita šios įrangos remontui arba pardavimui, jei nėra galimybės sugadintą įrangą suremontuoti.

PASTOLIŲ GRĄŽINIMAS (atidavimas, grąžinimas)

Keletas svarbių žingsnių, kuriuos būtina atlikti grąžinant pastolius:

 • Siekiant užtikrinti greitą ir tikslią nuomojamos įrangos apskaitą UAB „Transrifus“ sandėlyje, klientas privalo pateikti įrangos grąžinimo aktą, nurodydamas jame grąžinamos įrangos kiekius.
 • Siekiant užtikrinti operatyvų sandėlio darbo organizavimą, būtina prieš 2 darbo dienas informuoti sandėlio administraciją apie planuojamus grąžinimus ir suderinti planuojamos grąžinti Įrangos kiekį ir laiką. Tuo atveju, jei apie planuojamą grąžinimą nebuvo gautas pranešimas, sandėlio administracija turi teisę grąžinamos įrangos nepriimti.
 • Įspėjus apie įrangos grąžinimą, kliento transportas priimamas darbo dienomis nuo 8:00 iki 16:00 val. Už kiekvienos klientų transporto priemonės iškrovimą po 16:00 val. (jei tam yra galimybės), klientas papildomai sumoka (50,00 – 150,00 € + PVM). Pateikta sąskaita-faktūra turi būti apmokėta ne vėliau kaip per 15 dienų nuo sąskaitos-faktūros išrašymo dienos.
 • Jei krovinys buvo pristatytas autobusu, mikroautobusu ir kitomis tam netinkančiomis transporto priemonėmis (pvz. nesant galimybei atidaryti automobilio bortų ar pan.), iš kurių įranga turi būti iškraunama rankiniu būdu, klientas privalo iškrovimui pateikti savo darbininkus-krovikus, kurie iškrautų krovinį. Tuo atveju, jei bus kraunama UAB „Transrifus“ darbuotojų ar jos samdytų trečiųjų asmenų gali būti pareikalauta papildomai sumokėti (50,00 – 150,00 € + PVM) už kiekvieną automobilį, arba krovinys gali būti išsiųstas atgal. Pateikta sąskaita-faktūra turi būti apmokėta ne vėliau kaip per 15 dienų nuo sąskaitos-faktūros išrašymo dienos.
 • Jei įranga pakrauta tokiu būdu, kad jos iškrovimas įmanomas tik naudojant kraną, klientui pateikiama sąskaita už krano paslaugas. Šiuo atveju klientas privalo sutikti su galima transporto priemonių prastova, susijusia su krano užsakymu arba klientas turi pateikti kraną iškrovimui.
 • Apie įrangos sugadinimus arba trūkumus klientas informuojamas elektroniniu paštu, siunčiant defektinį aktą. Klientas privalo per 5 d. d. nuo defektinio akto siuntimo dienos atvykti į UAB „Transrifus“, susipažinti su defektais ir/ar trūkumais, susitarti dėl galimų sprendimų. Priešingu atveju laikoma, jog klientas sutinka su defektiniame akte nurodytais defektais. Nuostoliams atlyginti bus išrašyta sąskaita-faktūra, kuri turi būti apmokėta ne vėliau kaip per 15 dienų nuo sąskaitos-faktūros išrašymo dienos. Klientas privalo per 7 dienas atsiimti iš UAB „Transrifus“ sandėlio nepataisomai sugadintą įrangą. Priešingu atveju už jos sandėliavimą gali būti išrašyta papildoma sąskaita.
 • Įrangos grąžinimo į UAB „Transrifus“ sandėlį metu klientas turi galimybę dalyvauti įrangos priėmime. Tokiais atvejais klientas privalo, likus ne mažiau kaip 2 d. d. iki grąžinimo, pareikšti savo norą dalyvauti priimant įrangą, nurodant planuojamą įrangos pristatymo laiką ir jų kiekius.
 • Jei pastoliai grąžinami netvarkingai sukrauti ir/ar nešvarūs, atsakingi asmenys tokį grąžinimą nufotografuoja ir nedelsiant informuoja klientą. Šie elementai neiškraunami, netikrinami ir nevalomi, tol kol su klientu nesuderinamas reikalingų darbų apmokėjimas. UAB „Transrifus“ atsakingi asmenys turi teisę tokių netvarkingai sukrautų ir nešvarių elementų nepriimti. Kai grąžinimui naudojamas UAB „Transrifus“ samdomas transportas, vairuotojas turi teisę neleisti pakrauti mašinos, kai mėginama pakrauti nevalytą ir/ar netvarkingai sukrautą įrangą.

PASTOLIŲ PRISTATYMAS

Svarbu! Nuomojamus pastolius į statybų aikštelę, ar kitą nurodytą vietą, galime pristatyti. Ši paslauga kainuoja papildomai, o transportavimo išlaidos priklauso nuo pastolių kiekio ir objekto vietos.

Kokius pastolius pasirinkti?

Fasadiniai pastoliai ALTRAD PLUS dažniausiai naudojami fasadų šiltinimui, dažymui, stogų pakalimo darbams atlikti. Šie pastoliai labai greitai montuojami, yra lengvi ir patikimi. Konstrukcija susideda iš vertikalių rėmų, plieninių perforuotų paklotų ir apsauginių detalių. Montuojant pastoliai yra tvirtinami prie fasado įsukamais ankeriais. Dėl saugumo naudojamos borto lentos, taip pat galima naudoti apsauginius tinklus ar plėveles. Fasadinių pastolių aukščio žingsnis yra 2 m. Pastolių plotis 0,73 m arba 1,09 m, tačiau populiaresni siauri.

Jeigu jums reikia atlikti mūro darbus, tuomet bus nepakeičiami moduliniai pleištiniai pastoliai ALTRAD ROTAX. Jų aukščio žingsnis 0,5 m. Su moduliniais pastoliais galima apstatyti sudėtingus statinius, tokius kaip bažnyčios, pramoniniai įrenginiai, laivai ar cisternos. Galima sumontuoti platformas tiltams ir scenoms. Šiems pastoliams montuoti reikalingas tik plaktukas, kuriuo užkalami tvirtinimo pleištai. Konstrukcija gali būti pastatyta tiek su paklotais, tiek be jų. 

Ir fasadiniai pastoliai, ir moduliniai pleištiniai pastoliai atitinka tą patį ilgio žingsnį, todėl galima naudoti juos kartu vienoje konstrukcijoje. 

Mobilūs bokšteliai tiks atliekant darbus viduje ar lygioje vietoje, patogu naudoti aliuminius bokštelius (mobilius pastolius). Jie yra labai lengvi ir mobilūs, nes turi ratukus su stabžiais. Bokštelį galima lengvai perstumti rankomis, todėl nebūtina užstatyti didelių plotų pastoliais. Mobilių bokštelių aukščio žingsnis 0,3 m. Aikštelės ilgis nuo 1,4 m iki 3 m. Plotis nuo 0,7 m iki 1,5 m. Aukštesniems bokšteliams stabilumo užtikrinimui montuojamos šoninės atramos arba praplatinta važiuoklė.

Visų rūšių pastoliams turime platų papildomų detalių pasirinkimą, kurių pagalba išspręsime sudėtingiausias montavimo problemas.

ALTRAD pastoliai atitinka griežčiausius Europos saugumo reikalavimus.

Su mūsų pastoliais visada dirbsite saugiai!

Susisiekite dėl pastolių

Pastolių nuoma Panevėžyje

Pramonės g. 23, LT-35291, Panevėžys (UAB „Prorentus")

Tel. +370 45 401046

Kontaktiniai asmenys

Pastolių nuoma Kaune

Liepų g. 34A, Garliava, LT-53205, Kauno r.

Tel. +370 37 337410

Faks. +370 37 337411

Kontaktiniai asmenys

Pastolių nuoma Vilniuje

E. Šimkūnaitės g. 11, LT-04130, Vilnius

Tel. +370 685 44440

Kontaktiniai asmenys

Dažniausiai užduodami klausimai
Ar galiu išsinuomoti pastolius iš Jūsų ir pats juos pasistatyti?

Taip, bet tam reikia specialių žinių. Saugumas yra svarbus prioritetas darbui su pastoliais. Pastolių montavimu užsiimame daugiau kaip 20 metų, todėl rekomenduojame šį darbą patikėti patyrusiems mūsų specialistams, kurie pastolių montavimą atliks greitai ir kokybiškai.

Ar reikalingas piniginis užstatas pastolių nuomai?

Ar reikalingas piniginis užstatas atsakome patikrinę kliento kreditingumą.

Ar pristatote pastolius į statybų aikštelę, ar tai kainuoja papildomai?

Taip, pristatome. Transportavimo išlaidos priklauso nuo pastolių kiekio ir objekto vietos.

Koks minimalus pastolių nuomos laikotarpis?

Minimalus pastolių nuomos laikotarpis yra 15 kalendorinių dienų, o aliumininiams bokšteliams – 1 kalendorinė diena.

Kokio tipo pastolius nuomojate?

Nuomojame fasadinius ir modulinius pleištinius pastolius bei mobilius aliumininius bokštelius ant ratukų. Dirbame su ALTRAD gamintojo pastoliais, kurie atitinka griežčiausius Europos saugumo reikalavimus. Taip pat nuomojame ir įvairius priedus pastoliams: giterines sijas, įvairias spynas, konsoles, tvirtinimo elementus, reguliuojamas atramas, gerves.

Klausti vadybininko Vilniuje Klausti vadybininko Kaune
Skirmantas Zabarauskas

Skirmantas
Zabarauskas

Vilniaus regiono nuomos vadovas (Vilnius)

+370 699 65755

skirmantas.zabarauskas@transrifus.lt

Justinas Savickas

Justinas
Savickas

Projektų vadovas (Vilnius)

+370 631 01002

justinas.savickas@transrifus.lt

Šarūnas Pušinskis

Šarūnas
Pušinskis

Tiekimo-logistikos vadybininkas (Vilnius)

+370 685 44440

sarunas.pusinskis@transrifus.lt

Vytenis Kulakauskas

Vytenis
Kulakauskas

Pastolių skyriaus vadovas

+370 620 20180

vytenis.kulakauskas@transrifus.lt

Raimundas Balčius

Raimundas
Balčius

Projektų vadovas

+370 640 52306

raimundas.balcius@transrifus.lt

Artūras Rybinas

Artūras
Rybinas

Projektų vadovas

+370 656 33183

arturas.rybinas@transrifus.lt

Rolandas Dovidaitis

Rolandas
Dovidaitis

Tiekimo - logistikos vadybininkas

+370 655 02114

rolandas.dovidaitis@transrifus.lt