Prekių krepšelis0
  • Jūsų prekių krepšelis tuščias

I-V 8:00 - 17:00

VI - VII Nedirbame

Jūriniai konteineriai žinomi jau daugiau nei 50 metų ir per tą laiką tapo naudojami ne vien kaip priemonė kroviniams gabenti, tačiau įgijo ir kur kas platesnę paskirtį. Nors, be abejonės, jų universalumas nepralenkiamas ir šioje srityje. Jūriniai arba sandėliavimo konteineriai puikiai tinka gabenti įvairius nebirius ir neskystus krovinius tiek sausumos, tiek vandens keliais. Šiais standartiniais vadinamais konteineriais yra pervežama net iki 90 procentų visų laivais, traukiniais bei sunkvežimiais transportuojamų krovinių.

 

Projektai Plačiau

Dar viena funkcija, kurią atlieka šie standartiniais vadinami konteineriai – įvairios patalpos. Jie gali būti skirti ne tik sandėliuoti, tačiau ir įrengti tokias patalpas, kaip garažai, pirtys, sodo nameliai, kavinės, kioskai ir daugelis kitų. Nors atrodytų, kad jūriniai konteineriai yra tik stačiakampės metalinės dėžės, tačiau jas dedant vieną ant ar prie kitos, galima sukonstruoti įvairios paskirties, skirtingus statinius. Dėl išskirtinių jūrinių konteinerių savybių – saugumo, ilgaamžiškumo, rėmo tvirtumo – jie itin pamėgti statybose, naudojami sandėliuoti įvairius reikmenis. Modernių kombinacijų nevengia ir architektai, kurie siūlo iš jūrinių konteinerių sukonstruotus išskirtinius pastatus. Pastarieji neabejotinai patrauks praeivių žvilgsnį ir nors visuomet bus ne tik tokių, kurie jais žavėsis, bet ir tokių, kuriems tokie statiniai nepatiks, abejingų jie tikrai nepaliks.

Tokį jūrinių konteinerių populiarumą lemia nepaprastas jų universalumas. Šiuos konteinerius patogu transportuoti, jiems statyti nereikalingi jokie leidimai, o kombinacijų gausa priklauso tik nuo norų ir išradingumo. Viduje be didesnio vargo galima įrengti pertvaras ir atskirti norimo dydžio erdves. Į konteinerius galima atvesti elektrą, įrengti sanitarinį mazgą, statinius apšiltinti. Pageidaujantys dar didesnio jaukumo ir namų šilumos čia gali įsirengti židinį.

Jūriniai konteineriai – tai puiki statybų alternatyva.

Susisiekite dėl konteinerinių patalpų

Klausti vadybininko
Paulius Bužinskas

Paulius
Bužinskas

Pardavimų projektų vadovas

+370 630 09080

paulius.buzinskas@transrifus.lt

Linas Milčius

Linas
Milčius

Pardavimų vadybininkas

+370 686 85854

linas.milcius@transrifus.lt