Prekių krepšelis0
  • Jūsų prekių krepšelis tuščias

I-V 8:00 - 17:00

VI - VII Nedirbame

Perdangos aptvėrimų EPS sprendimo pritaikymas daugiaaukščių statybose

Projekto pavadinimas

Sektorius

Tipas

Miestas

Įgyvendinta

Produktai

Kaunorama

Statybų

Daugiabučiai

Kaunas

2022 m.

• Perdangos aptvėrimai (EPS)

• Pastoliai

PROJEKTO OBJEKTAS

Kaunorama – trijų, įspūdingų, šešiolikos aukštų pastatų kompleksas, išsiskiriantis savo aukščiu, kokybe ir moderniausiomis statybų technologijomis. Projektas dar vadinamas Juozapavičiaus bokštai vardu ir vystomas ant Nemuno kranto.

Modernūs panoraminiai apartamentai Kauno centre kuriami žmonėms, turintiems išskirtinį požiūrį į gyvenimą mieste, svajojantiems kasryt pro savo namų langus matyti įsibėgėjantį miesto gyvenimą ir klausytis atpalaiduojančios Nemuno tėkmės.

SITUACIJA IR PROBLEMATIKA

Daugiabučių statybos metu klientui labiausiai rūpėjo apsauga aukštuose dirbančiam personalui. Kai kylant pastatui nėra sienų ir atsiranda didelė rizika nukristi. Tad statytojui buvo svarbu pasirūpinti atvirų kraštų apsauga bei dirbančių darbuotojų saugumu.

SPRENDIMAS

Klientus pasiūlytas perdangos aptvėrimų sprendimas. Tai moderni perdangos kraštų apsaugos sistema, skirta apsaugoti pastato ir statybvietės pakraščius, technologines angas (pvz.: liftus), stogo briaunas, praėjimus ir kitas vietas, kuriose yra pavojus nukristi iš aukščio.

Sistema yra ypač lengvai montuojama ir pritaikoma įvairiems paviršiams. Su specialiais tvirtinimo elementais kraštų apsaugas galima sumontuoti ant betoninių perdangos kraštų, medinių bei metalinių sijų mechaniškai jų nepažeidžiant.

Statybvietėje aptvertas visas atviras perdangos perimetras, kur dar nėra įrengta langų.

Projekte sumontuota:

  • 1200 m perdangos aptvėrimų (EPS).
  • 7000 m2 pastolių.

VERTĖ KLIENTUI

  • Saugumas. Ryški iš tolo pastebima EPS perdangos aptvėrimų sistema garantuoja papildomą apsaugą aukštyje dirbančiam personalui.
  • Universalumas. EPS sistemą galima lengvai montuoti ir pritaikyti įvairiems paviršiams.
  • Reputacija. Įmonės besirūpinančios dirbančio personalo saugumu įvaizdis.