Prekių krepšelis0
  • Jūsų prekių krepšelis tuščias

I-V 8:00 - 17:00

VI - VII Nedirbame

Gyvenamųjų namų kompleksas – Nemunaičiai

Projekto pavadinimas

Sektorius

Tipas

Miestas

Įgyvendinta

Produktai

Nemunaičiai

Statybų

Daugiabučiai

Kaunas

2022 m.

• Fasadiniai pastoliai

• Moduliniai pastoliai

• Atraminės konsolės

• Sijos

 

PROJEKTO OBJEKTAS

Nemunaičiai – 5 daugiabučių kvartalas, įkurtas Kaune, kairiajame Nemuno krante. Statybų metu bus pastatyti penki 10 000 m2 ploto pastatai. Išskirtinės architektūros daugiabučiuose bus įrengti 169 vnt., A+ energinės klasės, nuo 1 iki 4 kambarių butai, kurių plotai svyruos nuo 31 iki 120 kvadratinių metrų. Projekto pastatai suprojektuoti taip, kad neužgožtų aplink esančių Nemuno krantinės vaizdų ir leistų džiaugtis gamta mieste. Buvusioje industrinėje teritorijoje kylantis projektas leis būsimiems naujakuriams turėti viską: pramogomis alsuojančią centrinę Kauno dalį ir senamiestį, atsinaujinančią Nemuno krantinę bei Aleksoto šlaitų žalumą.

SITUACIJA IR PROBLEMATIKA

Daugiabučių statybos metu reikalingas didelis kiekis pastolių vienu metu. Taip pat reikalinga, kad pastolių montavimo pozicijas būtų galima keisti, keičiantis statybų projekto eigoje vykstantiems darbams.

SPRENDIMAS

Projektui įgyvendinti panaudotas didelis kiekis, daugiau kaip 10 000 m2 fasadinių ir modulinių pastolių.

Įdomu tai, kad dalis projekte naudojamų pastolių yra pakabinta ore ant atraminių konsolių. O visa tai tam, kad galėtų vykti darbai ant žemės (pvz.: vamzdžių tiesimas).

Šiame projekte pastoliai buvo montuojami dviem etapais. Pirmame etape pastoliai buvo statomi nuo žemės su perdanga jų viršuje. Tuomet antrame etape buvo demontuojama dalis ant žemės pastatytų pastolių, o pastolių kojos buvo įrengtos ant perdangos nedemontavus viršutinių pastolių.

VERTĖ KLIENTUI

  • Optimizuoti statybos procesai. Fasadinių ir modulinių pastolių kombinacija, leidžia kurti pastolių struktūras taip, kad pastoliai netrukdytų, o padėtų atlikti ir visus kitus darbus reikiamu metu.
  • Laiko taupymas. Kai klientas gali naudoti didelį kiekį skirtingų pastolių ir juos modifikuoti pagal statybos metu vykstančius procesus.