Konteineriai yra funkcionalus sprendimas, nes gali pakeisti daugybę statinių ir būti naudojami daugelyje sričių. Vienas iš didžiausių šių konteinerių privalumų – galimybė jungti keletą statinių į vientisą konstrukciją. Tokiu būdu gaunamos konteinerinės patalpos gali būti bet kokio ploto, o suskirsčius jas vidinėmis sienomis, konteinerinių patalpų vidus padalinamas į norimo dydžio erdves. Konteinerių funkcionalumas ir lankstumas suteikia galimybę juos naudoti ne tik transportuojant ar sandėliuojant daiktus, bet vis dažniau konteinerines patalpas pasirinkti komercinės paskirties ar gyvenamajam plotui įrengti.

Pasirinkite Jus dominančią sritį: 

 Modulinių konteinerinių patalpų katalogas    Buitiniai konteineriai (apšiltinti, skirti biurui, persirengimui, gyvenimui)    Sandėliavimo (nešiltinti arba šiltinti, skirti daiktų sandėliavimui)

Filtras
Konteinerinė patalpa 20p (6m) Containex (ypač šiltas)
Konteinerinė patalpa 20p (6m) Containex (ypač šiltas)

Nuoma nuo

200,00€ + PVM

Pardavimas nuo

8990,00€ + PVM

Konteinerinė patalpa 20p (6m) Containex
Konteinerinė patalpa 20p (6m) Containex

Nuoma nuo

150,00€ + PVM

Pardavimas nuo

7250,00€ + PVM

Konteinerinė patalpa 10p (3m)
Konteinerinė patalpa 10p (3m)

Nuoma nuo

150,00€ + PVM

Pardavimas nuo

5950,00€ + PVM

Surenkamas sandėliavimo konteineris 3m
Surenkamas sandėliavimo konteineris 3m

Pardavimo kaina

1890,00€ + PVM

Įgyvendinti konteinerinių patalpų projektai

Visi projektai
Modulinio biuro sprendimas patalpoms be inžinerinių vandens ir nuotekų komunikacijų
Modulinio biuro sprendimas patalpoms be inžinerinių vandens ir nuotekų komunikacijų Modulinės biuro patalpos biuro darbuotojams sklype neturinčiame inžinerinių vandens ir nuotekų komunikacijų.
Plačiau

Kauno r.

2024 m.

Plačiau
Modulinis namelis parkavimo aikštelėje – patogus nuomos punktas
Modulinis namelis parkavimo aikštelėje – patogus nuomos punktas Modulinė patalpa daugiaaukštėje parkavimo aikštelėje.
Plačiau

Vilnius

2024 m.

Plačiau
Buitinio konteinerio pritaikymas greito maisto restoranui
Buitinio konteinerio pritaikymas greito maisto restoranui JAMMI greito maisto restoranas – nauja vieta Klaipėdos r. norintiems greitai ir skaniai pavalgyti.
Plačiau

Klaipėdos r.

2023 m.

Plačiau
Modernios ir funkcionalios modulinės biuro patalpos
Modernios ir funkcionalios modulinės biuro patalpos Modulinės patalpos biuro darbuotojams autotransporto prekybos aikštelėje.
Plačiau

Vilnius

2023 m.

Plačiau
Ofiso patalpų įrengimas moduliniuose konteineriuose
Ofiso patalpų įrengimas moduliniuose konteineriuose Modulinės ofiso patalpos uosto teritorijoje.
Plačiau

Klaipėda

2023 m.

Plačiau
Modulinių konteinerinių ofiso patalpų praplėtimas
Modulinių konteinerinių ofiso patalpų praplėtimas Modulinės ofiso patalpos muitinės tarpininkų paslaugas teikiančiai įmonei.
Plačiau

Daugpilis

2023 m.

Plačiau
Konteinerinių patalpų kompleksas ofisams
Konteinerinių patalpų kompleksas ofisams Konteinerinių patalpų kompleksas – tai pagal kliento poreikį suprojektuotas, pagamintas ir nurodytoje vietoje pastatytas modulinių konteinerinių patalpų pastatas.
Plačiau

Jonava

2023 m.

Plačiau
Modulinių konteinerinių patalpų nuoma – mobilių ir laikinų pastatų sprendimo būdas
Modulinių konteinerinių patalpų nuoma – mobilių ir laikinų pastatų sprendimo būdas Moduliai sporto klubo inventoriaus laikymui ir persirengimo patalpoms – laikinosios patalpos prie Baltojo tilto, Vilniuje.
Plačiau

Vilnius

2023 m.

Plačiau
Modulinio konteinerio pritaikymas autonominei parduotuvei
Modulinio konteinerio pritaikymas autonominei parduotuvei Autonominė parduotuvė – tai nedidelė, kiosko tipo parduotuvė skubantiems pirkėjams. Šioje parduotuvėje klientai gali greitai ir patogiai įsigyti reikalingas prekes.
Plačiau

Vilnius

2023 m.

Plačiau
Buitinės modulinės konteinerinės patalpos pritaikymas gėlių parduotuvėi
Buitinės modulinės konteinerinės patalpos pritaikymas gėlių parduotuvėi Gėlių parduotuvė – nauja prekybos gėlėmis vieta Vilniuje, Nemenčinėje.
Plačiau

Vilnius

2022 m.

Plačiau
Persirengimo kambariai sportininkams konteinerinėse patalpose
Persirengimo kambariai sportininkams konteinerinėse patalpose Karmėlavos Balio Buračo gimnazija š. m. rugsėjo mėnesį atidarė naujai įrengtą sporto aikštyną su rekonstruotu futbolo stadionu. Šalia stadiono paruošė ...
Plačiau

Kaunas

2022 m.

Plačiau
Penkių darbo vietų biuras konteinerinėse patalpose
Penkių darbo vietų biuras konteinerinėse patalpose
Plačiau

Kaunas

2020 m.

Plačiau
Jūriniai konteineriai - platforma traktoriui
Jūriniai konteineriai - platforma traktoriui Kai pavasarį į mus kreipėsi „Dojus agro“ komanda su klausimu „Ar galima užkelti traktorių ant jūrinio konteinerio?“, net patys pradėjome sukti galvą, ar tai yra įmanoma? ...
Plačiau

2019 m.

Plačiau

Konteinerių nuomos taisyklės

Konteinerių pristatymas

MODULINIŲ KONTEINERINIŲ PATALPŲ PRISTATYMAS

Svarbu! Nuomojamas konteinerines patalpas į statybų aikštelę, ar kitą nurodytą vietą, galime pristatyti. Ši paslauga kainuoja papildomai, o transportavimo išlaidos priklauso nuo konteineių kiekio ir objekto vietos.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau

MODULINĖS KONTEINERINĖS PATALPOS

Tai funkcionalus sprendimas, galintis pakeisti daugybę statinių ir būti naudojamos daugelyje sričių. Konteinerių funkcionalumas ir lankstumas suteikia galimybę juos naudoti ne tik transportuojant ar sandėliuojant daiktus, bet vis dažniau konteinerines patalpas pasirinkti komercinės paskirties ar gyvenamajam plotui įrengti. Konteinerinės patalpos gali „augti“ kartu su verslu ir jo poreikiais. Per beveik 20 metų esame sukaupę pakankamai patirties, kad galėtume save vadinti modulinių patalpų specialistais.

KONTEINERINIŲ PATALPŲ PRITAIKYMAS

Šiandien konteineris jau nebėra vien sandėliavimo ar statybininkų apgyvendinimo patalpa, tai gali būti kokybiška, mobili ir gana lanksti erdvė Jūsų verslui ar gyvenimui. Tokios modulinės patalpos dažnai tampa išeitimi, taupantiems laiką, kuomet reikalingi tiek laikinieji, tiek ir nuolatiniai statiniai. Konteineriai puikiai tinka sukonstruoti norimo dydžio patalpas, kuriose be vargo galima įrengti:

KONTEINERINIŲ PATALPŲ PRITAIKYMAS
Gyvenamosios erdvės Sodo nameliai Paviljonai parodose, renginiuose ar festivaliuose
Parduotuvėlės, kioskai, viešojo maitinimo įstaigos Darželių, mokyklų, kareivinių ir kitų įstaigų patalpos Sanitarinės patalpos, pirmos pagalbos punktai
Biurai; salės konferencijoms, parodoms, ekspozicijos ir pan. Poilsio zonos, pertraukėlių erdvės darbo vietoje Atskiros virtuvėlės
Dirbtuvės, erdvės kūrybai Darbų vadovo patalpos statybvietėje Apsaugos postai

KAIP IŠSIRINKTI KONTEINERINES PATALPAS?

Norint pasirinkti tinkamą konteinerinę patalpą, reikia atsižvelgti į kelių svarbių veiksnių:  

 • Konteinerinės patalpos paskirtis. Kam bus naudojama konteinerinė patalpa? Kokius poreikius atlieps šios patalpos naudojimas?
 • Konteinerinės patalpos eksploatavimo vieta. Kur stovės šis konteinerinis pastatas? Ar ribotas sklypas? Ar lengva 
 • Konteinerinės patalpos dydis. Ar bus galima plėsti į šonus patalpas, ar reiks kelti į virš?
 • Konteinerinės patalpos pastatymo greitis. Kaip greitai reikalingos patalpos? Surenkamuosius modulinius pastatus galima pastatyti greičiau nei tradicinius, statomus pagal konstrukciją. Taip yra todėl, kad blokus galima statyti kartu su statybų darbais, o tai savo ruožtu prisideda prie trumpesnio statybos grafiko.
 • Konteinerinės patalpos įrengimas. Ar bus reikalinga vidaus įrengimas? Ar bus reikalingi baldai? Ar reikės komunikacijų?
 • Konteinerinės patalpos išliekamoji vertė. Konteinerines patalpas, pasikeitus poreikiui, galima parduoti ir atgauti nemažą dalį investicijų

KONTEINERIŲ RŪŠYS

BUITINIAI KONTIENERIAI – gerokai pažangesnė konteinerinė (modulinė) konstrukcija, sukurta panaudojus geriausias jūrinių konteinerių savybes ir standartinius dydžius. Visų konteinerių sienos, grindys ir lubos yra apšiltintos, yra sumontuoti PVC langai su apsauginėmis žaliuzėmis ir įrengta elektros instaliacija su automatiniais saugikliais bei dienos šviesos lempomis. Taip pat galima pasirinkti papildomą įrangą: kondicionierių, ventiliatorių, šildytuvą, baldus ir kt.    

JŪRINIAI KONTEINERIAI – kitaip dar vadinami sandėliavimo konteineriai, jie puikiai tinka gabenti įvairius nebirius ir neskystus krovinius tiek sausumos, tiek vandens keliais. Šiais standartiniais vadinamais konteineriais yra pervežama net iki 90 procentų visų laivais, traukiniais bei sunkvežimiais transportuojamų krovinių.

KONTENERIŲ TIPAI

BUITINĖS PATALPOS

Konteinerinės patalpos dažnai tampa išeitimi, taupantiems laiką, kuomet reikalingi tiek laikinieji, tiek ir nuolatiniai statiniai. Konteineriai puikiai tinka sukonstruoti norimo dydžio patalpas, kuriose be vargo galima įrengti:

 • biurus, sales skirtas rengti konferencijas, susitikimus, parodas, ekspozicijas ir kt.;
 • gyventi tinkamą plotą;
 • poilsio zonas, pertraukėlių erdves darbo vietoje;
 • sanitarines patalpas ar pirmosios pagalbos punktus (konteinerinėse patalpose gali būti statomi dušai, tualetai, prausyklos ir kt.);
 • atskiras virtuvėles;
 • darželių, mokyklų ir kitų panašių įstaigų patalpas;
 • parduotuvėles
 • darbų vadovo patalpas statybvietėje
 • ar net sodo namelį!

Konteinerinės patalpos gali tapti nesudėtingai įgyvendinama daugelio statinių alternatyva. Tai universalus ir labai praktiškas sprendimas, kurį ne tik paprasta pritaikyti pagal kiekvieno pageidavimus ir poreikius, bet ir nereikalingi statybų leidimai – tai yra didžiausias konteinerinių patalpų privalumas, lyginant su stacionariais, tradiciniais statiniais.

SANITARINĖS PASKIRTIES KONTEINERIAI

Vienas iš konteinerių panaudojimo būdų – sanitarinių patalpų įrengimas. Siūlome nuomotis jau įrengtas tokias konteinerines patalpas, kuriose galima ne tik rasti tualetą, bet ir pasidžiauti drabužius ar nusiprausti. Siūlomos sanitarinės patalpos yra standartinės komplektacijos, čia įrengti: 2 tualetai, 2 pisuarai, 2 dušai bei 5 praustuvai. Taip pat – termostatinis oro šildytuvas (2000 W) ir karšto vandens šildytuvai (200 / 300 litrų).

SANDĖLIAVIMO KONTEINERIAI

Daiktams sandėliuoti skirti konteinerių rėmai pagaminti iš tvirto plieno, o durys – saugios, izoliuotos, todėl šios paskirties statiniai tikrai atsparūs. Konteineriuose galima sandėliuoti įvairias statybines medžiagas, reikmenis, įrangą bei įrankius. Sandėliavimo konteineriai gali būti įvairaus ilgio – nuo 2 iki 12 metrų.

Mūsų specialistai Jums visada padės išsirinkti geriausiai poreikius atitinkantį sprendimą!

STATYBINIAI VAGONĖLIAI

Viena iš dažniausiai konteinerinių patalpų atliekamų funkcijų – statybinių vagonėlių įrengimas. Statybiniai vagonėliai paprastai reikalingi statybos vietoje, kur atskiriama darbų vadovo ar prižiūrėtojo erdvė, taip pat jie gali būti naudojami ir apsaugos tikslais (įrengiant apsaugos budelę ar praėjimo punktą). Tai patogus sprendimas, nes statybiniai vagonėliai-konteineriai gali būti lengvai transportuojami, jie atsparūs ir saugūs, todėl čia gali būti laikomi ir įvairūs dokumentai, ir darbams atlikti reikalingi daiktai, įrengimai. Neretai statybiniai vagonėliai atlieka darbuotojų persirengimo, gyvenamo kambario ar poilsio erdvės funkcijas, o jų mobilumas suteikia galimybę konteineriais naudotis iki pat paskutinės statybų minutės. Siūlome standartinius šių konteinerių variantus, kuriuose rasite būtiniausius dalykus: elektros įvadą, automatinius saugiklius, elektros lizdus bei dienos šviesos šviestuvus. Taip pat galime pasirūpinti, kad statybiniai vagonėliai atitiktų visus poreikius – čia būtų ne tik jau minėti patogumai, bet ir papildomos įrangos: šaldytuvas, ventiliatorius, kondicionierius ar pan.

KONTEINERINIAI OFISAI / BIURAI

Įmonių poreikiai nuolat kinta, todėl siūlome klientams nuomotis arba įsigyti konteinerines patalpas, skirtas biurui (ofisui). Ofisiniai konteineriai yra pilnai įrengti, gali būti komplektuojami su baldais, kondicionavimo ir (arba) rekuperacine sistema. Mūsų siūlomos konteinerinės biuro patalpos yra ypač universalios, gali būti išplečiamos, prijungiant papildomus modulius arba mažinamos, demontuojant modulius. Papildomai galime pasiūlyti konteinerius ofisui su vitrininiais langais, papildomais dekoro elementais, pvz. parapetu. Kaip pagrindinį konteinerinių biurų / ofisų privalumą galime įvardinti spartą – nors gamybos trukmė priklauso nuo projekto sudėtingumo, tačiau gali užtrukti vos nuo vienos iki 8 savaičių.

MODULINIŲ PATALPŲ MONTAVIMAS OBJEKTE

KONTEINERINIAI NAMELIAI

Konteineriniai nameliai – moderni ir funkcionali gyvenamoji erdvė Jūsų individualiam poreikiui, suteikianti galimybę greitai ir efektyviai įrengti jaukią darbo ar prekybos vietą, ar net gyvenamąją erdvę.

Ieškantiems funkcionalių ir modernių konteinerinių namelių – siūlome aukštos kokybės modulinius konteinerinius namelius, kurie tinkami tiek verslui, tiek gyvenimui. Siūlomi produktai yra ne tik patvarūs, pagaminti iš kokybiškų medžiagų, užtikrinančių ilgaamžiškumą ir patikimumą, bet ir lengvai pritaikomi Jūsų poreikiams. Pasirinkdami mūsų produktus, pasirinksite kokybę ir funkcionalumą.

Konteineriniai nameliai yra puikus sprendimas tiems, kurie nori greitai ir efektyviai įrengti naują erdvę. Šie nameliai tinka kaip papildoma verslo patalpa, mokymui pritaikyta patalpa, būsto ar sodo zona. Siūlome įvairius dydžius ir dizainus, taip pat galimybę pritaikyti namelį pagal individualius pageidavimus.

Susisiekite su mumis
Susisiekite
Susisiekite dėl konteinerinių patalpų
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokio tipo konteinerines patalpas nuomojate arba parduodate?

Parduodame arba nuomojame modulinius buitinius, sandėliavimo/jūrinius konteinerius. Prie jų galime pasiūlyti ir laiptines konteineriams.

Kam tinkami buitiniai konteineriai?

Buitinės konteinerinės (modulinės) patalpos skirtos žmonėms. Buitinės patalpos yra apšiltintos, su vidaus apdaila, durimis ir langais (jeigu klientas nepageidauja kitaip). Tokios patalpos puikiai tinka biurams, pardavimo vietoms, lauko kavinėms, persirengimo kambariams, darželiams, mokykloms, sodo nameliams, parodoms ir dar daugiau.

Kam tinkami jūriniai/sandėliavimo konteineriai?

Sandėliavimo patalpos dažniausiai būna neapšiltinos, be elektros instaliacijos, o vidaus apdaila – dažnai būna ta pati skarda, kuri naudojama išorinėms sienoms. Tokios patalpos puikiai tinka tiek daiktų laikymui, tiek daiktų gabenimui.

Koks minimalus konteinerinių patalpų nuomos laikotarpis?

Minimalus konteinerio nuomos laikotarpis – vienas mėnuo. Klientas turi teisę grąžinti įrangą anksčiau.

Ar reikalingas piniginis užstatas konteinerinių patalpų nuomai?

Kiekvienas nuomos atvejis yra individualus. Dažniausiai, pirmą kartą nuomojant konteinerines patalpas, naujo kliento prašome sumokėti trijų mėnesių nuomos depozitą ir transporto paslaugų vertės įmoką. Ši įmoka nuomos pabaigoje gali būti užskaitoma kaip mokėjimas arba grąžinama nuomos pabaigoje.

Ar pristatote konteinerines patalpas į nurodytą vietą, ar tai kainuoja papildomai?

Taip, pristatome. Transportavimo išlaidos priklauso nuo konteinerių kiekio ir objekto vietos.

Kas rūpinasi pristatyto konteinerio iškėlimu?

Konteinerius pristatome automobiliu su kranu (fiskaru). Todėl klientui reikia pasirūpinti tik privažiavimu iki iškrovimo (pastatymo) vietos.

Ar konteineriams pastatyti reikalingas specialus pagrindas?

Konteinerio kokybiškam eksploatavimui reikalingas tinkamas pagrindas, kuris turi būti lygus su užtikrinama ventiliacija. Vienam konteineriui dažniausiai reikalingi šeši atraminiai taškai (jeigu projekte nenurodoma kitaip).

Konteinerinės patalpos Kaune

Liepų g. 34A, Garliava, LT-53205, Kauno r.

Tel. +370 37 337410

Faks. +370 37 337411

Konteinerinės patalpos Vilniuje

E. Šimkūnaitės g. 11, LT-04130, Vilnius

Tel. +370 685 44440

Faks. +370 685 44440

Konteinerinės patalpos Panevėžyje

Pramonės g. 23, LT-35291, Panevėžys

Tel. +370 45 401046

Konteinerinės patalpos Klaipėdoje

Liepų g. 83, LT92195, Klaipėda

Tel. +370 674 34080

Susisiekite su mumis