LTLT
Prekių krepšelis0
 • Jūsų prekių krepšelis tuščias

I-V 8:00 - 17:00

VI - VII Nedirbame

Konteineriai yra funkcionalus sprendimas, nes gali pakeisti daugybę statinių ir būti naudojami daugelyje sričių. Vienas iš didžiausių šių konteinerių privalumų – galimybė jungti keletą statinių į vientisą konstrukciją. Tokiu būdu gaunamos konteinerinės patalpos gali būti bet kokio ploto, o suskirsčius jas vidinėmis sienomis, konteinerinių patalpų vidus padalinamas į norimo dydžio erdves. Konteinerių funkcionalumas ir lankstumas suteikia galimybę juos naudoti ne tik transportuojant ar sandėliuojant daiktus, bet vis dažniau konteinerines patalpas pasirinkti komercinės paskirties ar gyvenamajam plotui įrengti.

BUITINĖS PATALPOS (KONTEINERIAI), MODULINIAI STATINIAI

Konteinerinės patalpos dažnai tampa išeitimi, taupantiems laiką, kuomet reikalingi tiek laikinieji, tiek ir nuolatiniai statiniai. Konteineriai puikiai tinka sukonstruoti norimo dydžio patalpas, kuriose be vargo galima įrengti:

 • biurus, sales skirtas rengti konferencijas, susitikimus, parodas, ekspozicijas ir kt.;
 • gyventi tinkamą plotą;
 • poilsio zonas, pertraukėlių erdves darbo vietoje;
 • sanitarines patalpas ar pirmosios pagalbos punktus (konteinerinėse patalpose gali būti statomi dušai, tualetai, prausyklos ir kt.);
 • atskiras virtuvėles;
 • darželių, mokyklų ir kitų panašių įstaigų patalpas;
 • parduotuvėles;
 • dirbtuves;
 • darbų vadovo patalpas statybvietėje
 • ar net sodo namelį!

Konteinerinės patalpos gali tapti nesudėtingai įgyvendinama daugelio statinių alternatyva. Tai universalus ir labai praktiškas sprendimas, kurį ne tik paprasta pritaikyti pagal kiekvieno pageidavimus ir poreikius, bet ir nereikalingi statybų leidimai – tai yra didžiausias konteinerinių patalpų privalumas, lyginant su stacionariais, tradiciniais statiniais.

Svarstote galimybę konteinerines patalpas įsirengti ir Jūs? Kreipkitės ir mūsų specialistai padės rasti geriausią sprendimą!

SANITARINĖS PASKIRTIES KONTEINERIAI

Vienas iš konteinerių panaudojimo būdų – sanitarinių patalpų įrengimas. Siūlome nuomotis jau įrengtas tokias konteinerines patalpas, kuriose galima ne tik rasti tualetą, bet ir pasidžiauti drabužius ar nusiprausti. Siūlomos sanitarinės patalpos yra standartinės komplektacijos, čia įrengti: 2 tualetai, 2 pisuarai, 2 dušai bei 5 praustuvai. Taip pat – termostatinis oro šildytuvas (2000 W) ir karšto vandens šildytuvai (200 / 300 litrų).

SANDĖLIAVIMO KONTEINERIAI

Daiktams sandėliuoti skirti konteinerių rėmai pagaminti iš tvirto plieno, o durys – saugios, izoliuotos, todėl šios paskirties statiniai tikrai atsparūs. Konteineriuose galima sandėliuoti įvairias statybines medžiagas, reikmenis, įrangą bei įrankius. Sandėliavimo konteineriai gali būti įvairaus ilgio – nuo 2 iki 12 metrų.

Mūsų specialistai Jums visada padės išsirinkti geriausiai poreikius atitinkantį sprendimą!

STATYBINIAI VAGONĖLIAI

Viena iš dažniausiai konteinerinių patalpų atliekamų funkcijų – statybinių vagonėlių įrengimas. Statybiniai vagonėliai paprastai reikalingi statybos vietoje, kur atskiriama darbų vadovo ar prižiūrėtojo erdvė, taip pat jie gali būti naudojami ir apsaugos tikslais (įrengiant apsaugos budelę ar praėjimo punktą). Tai patogus sprendimas, nes statybiniai vagonėliai-konteineriai gali būti lengvai transportuojami, jie atsparūs ir saugūs, todėl čia gali būti laikomi ir įvairūs dokumentai, ir darbams atlikti reikalingi daiktai, įrengimai. Neretai statybiniai vagonėliai atlieka darbuotojų persirengimo, gyvenamo kambario ar poilsio erdvės funkcijas, o jų mobilumas suteikia galimybę konteineriais naudotis iki pat paskutinės statybų minutės. Siūlome standartinius šių konteinerių variantus, kuriuose rasite būtiniausius dalykus: elektros įvadą, automatinius saugiklius, elektros lizdus bei dienos šviesos šviestuvus. Taip pat galime pasirūpinti, kad statybiniai vagonėliai atitiktų visus poreikius – čia būtų ne tik jau minėti patogumai, bet ir papildomos įrangos: šaldytuvas, ventiliatorius, kondicionierius ar pan.

Kilus klausimamas ar negalint apsispręsti, kuris variantas geriausiai atitinka poreikius ir galimybes, kviečiame susisiekti su mūsų specialistais, kurie neabejotinai padės rasti optimalų sprendimą!

Susisiekite dėl konteinerinių patalpų

Konteinerinės patalpos Kaune

Liepų g. 34A, Garliava, LT-53205

Tel. +370 37 337410

Faks. +370 37 337411

Klausti vadybininko

Simanas
Karalius

Projektų vadovas

+370 686 85854

konteineris@transrifus.lt

Transrifus.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su transrifus.lt slapukų politika.

Sutinku