Prekių krepšelis0
  • Jūsų prekių krepšelis tuščias

I-V 8:00 - 17:00

VI - VII Nedirbame

Statybiniai vagonėliai (buitiniai konteineriai) CONTAINEX, CONTIMADE, EDIL EUGANEA

Dėl tvirtumo ir konstrukcinių savybių, jūriniai konteineriai jau kuris laikas naudojami ūkyje – nuo sandėliukų, pašiūrių įrankiams iki gyvenimui skirtų patalpų. Tiesa, vertėtų paminėti, kad dažniausiai naudojami nenauji, krovinių transportavimui netinkami konteineriai.

Statybiniai vagonėliai – tik vienas iš buitinių konteinerių panaudojimo būdų. Galbūt svarstote galimybę įsikurti konteineriniame name? Siūlome tobulesnės konstrukcijos buitinius (modulinius) konteinerius, o jūrinį konteinerį naudokite nebent kaip sandėliuką.

Parduodame ir nuomojame naujus ir naudotus buitinius konteinerius, kurie nėra perdaryti iš jūrinių konteinerių!

Buitiniai konteineriai yra gaminami iš gamykliškai pagamintų daugiasluoksnių apšiltintų plokščių, o konstrukcija leidžia nesudėtingai išmontuoti sienas, sujungti keletą konteinerių į vieną patalpą, įrengti sanitarinius mazgus, šildymo prietaisus ir kt.

Buitinių konteinerių įrengimas

Statybiniai vagonėliai (buitiniai konteineriai) jau seniai nepakeičiami statybų aikštelėse kaip darbo vieta darbų vadovui, darbininkų persirengimui ir poilsiui. Tačiau šių konteinerių populiarumas kasdien auga ir Lietuvoje. Tai lemia beveik neribotos panaudojimo galimybės.

Dėl didelio konteinerių naudojimo diapazono, jie gali būti naudojami įvairiose sferose. Daugumą konteinerinių patalpų galima sujungti vieną su kitu, formuoti konteinerines modulines sistemas. Išmontuojant vidines sienas, galima suformuoti pageidaujamo dydžio patalpas. Tad konteineriai puikiai tinka tiek sandėliavimui ar transportavimui, tiek gyvenamosioms ar ofiso patalpoms formuoti.

Visuomet galite kreiptis į mūsų specialistus - jie padės Jums išsirinkti optimaliausią variantą!!

Kainos nurodytos be PVM

Konteinerinė patalpa 20p (6m) spalvotu rėmu Prekės kodas: MB20PLRAL Konteinerinė patalpa 20p (6m) spalvotu rėmu
7400,00€ + PVM
Kiekis: Mažas likutis
Konteinerinė patalpa su aliuminio vitrinomis ir durimis 6x3x2.8 m antracito spalvos Prekės kodas: 6x3x2.8-RAL7016-ALU Konteinerinė patalpa su aliuminio vitrinomis ir durimis 6x3x2.8 m antracito spalvos
Nuomos kaina 270,00€ + PVM
Nuo  11800,00€ + PVM
Kiekis: Yra sandėlyje
Konteinerinė patalpa 20p (6m) Containex BASIC Prekės kodas: CTX basic Konteinerinė patalpa 20p (6m) Containex BASIC
Nuo  5950,00€ + PVM
Kiekis: Mažas likutis
Konteinerinė patalpa 20p (6m) Containex Prekės kodas: CTX 20 Konteinerinė patalpa 20p (6m) Containex
Nuomos kaina 200,00€ + PVM
Kiekis: Yra sandėlyje
Konteinerinė patalpa su san. mazgu 20p (6m) Prekės kodas: CTX 20 WC Konteinerinė patalpa su san. mazgu 20p (6m)
Nuomos kaina 250,00€ + PVM
Kiekis: Mažas likutis
Dviguba konteinerinė patalpa 20p (6x5 m) Prekės kodas: CTX 2x20 Dviguba konteinerinė patalpa 20p (6x5 m)
Nuomos kaina 390,00€ + PVM
Kiekis: Nėra sandėlyje
Konteinerinė patalpa su vitrinomis 20p (6m) Prekės kodas: CTX 20 vitrina Konteinerinė patalpa su vitrinomis 20p (6m)
Kiekis: Mažas likutis
Konteinerinė patalpa 10p (3m) Prekės kodas: CTX 10 Konteinerinė patalpa 10p (3m)
Nuomos kaina 180,00€ + PVM
Kiekis: Mažas likutis
Modulinių statinių sprendimai Prekės kodas: - Modulinių statinių sprendimai
Kiekis: Mažas likutis
Kioskai prekybai Prekės kodas: Prekybai Kioskai prekybai
Kiekis: Mažas likutis

Kainos nurodytos be PVM

--- Prašome pasirinkti ---
Nepridėtas joks failas
Pastolių matmenys
Ilgis (m):
Aukštis (m):
Plotis (m):
Vienos sekcijos ilgis (m):

Namas iš konteinerių

Žinoma, ir jūrinį konteinerį galima apšiltinti, įstatyti langus ir įrengti gyvenamąsias patalpas. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad jūrinis konteineris buvo konstruotas krovinių gabenimui ir bet koks konstrukcinis pakeitimas (pavyzdžiui, angų durims, langams ar netgi visos sienos išpjovimas) gali susilpninti konstrukciją, todėl tai atlikti būtina labai atsakingai ir įvertinti galimą riziką (ypač, jeigu planuojama konteinerius montuoti keliais aukštais). Svarbu paminėti ir tai, kad konteineriai yra gabenami jūromis, todėl dažnai būna pažeisti korozijos. Žiūrint iš finansinės pusės, konteineriai paprastai nedalinami veltui, o dar reikia investuoti darbo ir laiko sutvarkymui ir įrengimui.

Buitiniai konteineriai – gerokai pažangesnė konteinerinė (modulinė) konstrukcija, sukurta panaudojus geriausias jūrinių konteinerių savybes ir standartinius dydžius. Visų konteinerių sienos, grindys ir lubos yra apšiltintos, yra sumontuoti PVC langai su apsauginėmis žaliuzėmis ir įrengta elektros instaliacija su automatiniais saugikliais bei dienos šviesos lempomis. Taip pat galima pasirinkti papildomą įrangą: kondicionierių, ventiliatorių, šildytuvą, baldus ir kt. 

 

BUTINĖS PATALPOS (KONTEINERIAI), MODULINIAI STATINIAI

Konteineriai - puikus sprendimas, kai reikia laikinų ar pastovių gyvenamųjų patalpų. Konteineriai gali būti naudojami įvairiose sferose:

  • Konteinerinės patalpos biurams, konferencijoms, susitikimams, parodoms, ekspozicijoms
  • Gyvenamosios, miegamosios konteinerinės patalpos
  • Konteinerinės patalpos poilsiui, darbo pertraukoms
  • Sanitarinės (dušai, WC, prausyklos), pirmosios pagalbos patalpos ir konteineriai virtuvėms
  • Vaikų darželiams, mokykloms ir kitoms socialinėms institucijoms
  • Įprastinėms parduotuvėms
  • Konteinerinės patalpos dirbtuvėms
  • Konteinerinės patalpos darbų vykdytojams statybų objektuose
  • Konteinerinės patalpos - gera alternatyva sodo nameliams

Toks universalus konteinerių panaudojimas leis jums naudoti konteinerius pagal jūsų reikmes. Mūsų specialistai padės išsirinkti reikiamo tipo ar gabaritų konteinerius.
Konteinerių statymas nereikalauja leidimo statyti. Ši savybė konteinerines patalpas daro patrauklesnes už pastovius statinius.

SANITARINIAI KONTEINERIAI

Sanitariniai konteineriai puikiai tinka visoms higieninėms reikmėms objektuose patenkinti. Konteineriai nuomojami su standartine komplektacija: 2 tualetai, 2 pisuarai, 2 dušai, 5 praustuvai, 300L boileris bei 2000W termostatinis oro šildytuvas. Tad konteinerio komplektacija suteikia galimybę pilnai naudotis tualetu, pilnai nusiprausti po dušu, sušilti ar išsidžiovinti rūbus...

SANDĖLIAVIMO KONTEINERIAI

Siūlomi sandėliavimo konteineriai nuo 2 iki 12 metrų ilgio puikiai tinka statybinių medžagų, statybinės įrangos bei įrankių sandėliavimui. Konteineriai turi tvirtą plieninį rėmą bei saugias ir izoliuotas duris.

KONTEINERINIAI OFISAI / BIURAI

Įmonių poreikiai nuolat kinta, todėl siūlome klientams nuomotis arba įsigyti konteinerines patalpas, skirtas biurui (ofisui). Ofisiniai konteineriai yra pilnai įrengti, gali būti komplektuojami su baldais, kondicionavimo ir (arba) rekuperacine sistema.

Mūsų siūlomos konteinerinės biuro patalpos yra ypač universalios, gali būti išplečiamos, prijungiant papildomus modulius arba mažinamos, demontuojant modulius. Papildomai galime pasiūlyti konteinerius ofisui su vitrininiais langais, papildomais dekoro elementais, pvz. parapetu. 

Kaip pagrindinį konteinerinių biurų / ofisų privalumą galime įvardinti spartą – nors gamybos trukmė priklauso nuo projekto sudėtingumo, tačiau gali užtrukti vos nuo vienos iki 8 savaičių.

 

Susisiekite su mumis

Dažniausiai užduodami klausimai
Kuo skiriasi buitinės ir sandėliavimo konteinerinės patalpos?

Buitinės konteinerinės (modulinės) patalpos skirtos žmonėms, o sandėliavimo - daiktams. Buitinės patalpos yra apšiltintos, su vidaus apdaila, durimis ir langais (jeigu klientas nepageidauja kitaip). Tuo tarpu sandėliavimo patalpos dažniausiai būna neapšiltinos, be elektros instaliacijos, o vidaus apdaila - ta pati skarda, kuri naudojama išorinėms sienoms.

Kiek laiko užtrunka konteinerinės patalpos pastatymas?

Vienos konteinerinės patalpos pastatymas užtrunka apie vieną valandą, jeigu pagrindas yra tinkamai paruoštas.

Ar galima prie esamos buitinės konteinerinės patalpos prijungti daugiau konteinerių?

Žinoma! Konteinerinės modulinės patalpos, skirtos buitinėms reikmėms, tuo ir yra išsiskiria, kad jas galima sujungti ar, prireikus, atjungti. Tiesa, reikia paminėti, kad geriausias rezultatas pasiekiamas jungiant to paties gamintojo produktus.

Klausti vadybininko
Simanas Karalius

Simanas
Karalius

Projektų vadovas

+370 686 85854

simanas.karalius@transrifus.lt

Paulius Bužinskas

Paulius
Bužinskas

Pardavimų projektų vadovas

+370 630 09080

paulius.buzinskas@transrifus.lt