Svarbi informacija dėl darbo karantino metu
Prekių krepšelis0
  • Jūsų prekių krepšelis tuščias

I-V 8:00 - 17:00

VI - VII Nedirbame

Parduodame ir nuomojame statybinius klojinius, betonavimo priedus. Mūsų įmonė jau 12 metų užsiima klojinių nuoma Kaune, yra sukaupus didelę patirtį bei žinias šioje srityje. Mūsų įmonės išskirtinumas - lankstumas klientų atžvilgiu. 

Galime pasiūlyti perdangos, pamatų, sienų bei kolonų klojinių sistemas, kurias pagal Jūsų poreikius pritaikysime įvairios formos perdangai, pamatui, sienai ar kolonai išlieti. Nuomojame pasaulyje gerai žinomų gamintojų DOKA ir ALTRAD klojinių sistemas. Taip pat prekiaujame betonavimo priedais.

 

/
--- Prašome pasirinkti ---
Nepridėtas joks failas
Pastolių matmenys
Ilgis (m):
Aukštis (m):
Plotis (m):
Vienos sekcijos ilgis (m):
Nepridėtas joks failas

Pagal Jūsų poreikius specializuotomis programomis paruošiame pamatų, sienų, perdangos ir kolonų klojinių surinkimo projektus. Mūsų specialistai patars jums įvairiais klojinių naudojimo klausimais.

Pamatams ir mažesnėms konstrukcijoms siūlome DOKA FRAMI sistemą. Šie klojiniai yra pakankamai lengvi, todėl juos galima montuoti rankomis, nenaudojant krano. Didžiausias klojinių skydas yra 270x90cm.

Sienoms ir aukštesnėms konstrukcijoms siūlome ALTRAD MIDIBOX sistemą. Šiuos klojinius patogiau montuoti kranu. Didžiausios klojinių plokštės 300x240cm.

Kolonom įrengti siūlome 400mm diametro apvalius klojinius. Kvadratinėms bei stačiakampėms kolonoms įrengti pagal Jūsų poreikius pritaikome sieninius DOKA FRAMI sistemos klojinius.

Kadangi, skydai jungiami užkalamomis spynomis -nereikalingi specialūs įrankiai.

Perdangos klojiniai surenkami iš plieninių reguliuojamų atramų, dviem kryptimis klojamų medinių sijų ir trisluoksnių medinių paklotų.

Parduodame betonavimo priedus naudojamus betonavime. Tai templių vamzdeliai, atraminiai kūgiai, kamšteliai, armatūros fiksatoriai apsauginiam sluoksniui formuoti, viela armatūrai rišti. Taip pat prekiaujame specialia alyva klojinių tepimui, reaguojančia su betonu ir sukuriančia neliptų paviršių.

Susisiekite dėl klojinių

Klojiniai Kaune

Liepų g. 34A, Garliava, LT-53205

Tel. +370 37 337410

Faks. +370 37 337411

Klausti vadybininko
Tomas Kapočius

Tomas
Kapočius

Klojinių skyriaus vadovas

+370 610 66733

tomas@transrifus.lt

Martynas Kajackas

Martynas
Kajackas

Inžinierius - konstruktorius

+370 657 07766

martynas@transrifus.lt