Prekių krepšelis0
  • Jūsų prekių krepšelis tuščias

I-V 8:00 - 17:00

VI - VII Nedirbame

Iškrovimo platformos TUP sprendimo pritaikymas daugiabučių statybose

 

Projekto pavadinimas

Sektorius

Tipas

Miestas

Įgyvendinta

Produktai

O5 namai

Statybų

Daugiabučiai

Kaunas

2022 m.

• Iškrovimo platformos TUP

PROJEKTO OBJEKTAS

Kaune, Eigulių mikrorajone buvo statomi 5 daugiabučiai gyvenamieji namai su patogia infrastruktūra, patogiais privažiavimais, automobilių parkavimais, įrengtais vidiniais kiemais su žaliosiomis zonomis bei vaikų žaidimo aikštelėmis.

SITUACIJA IR PROBLEMATIKA

Daugiabučių statybos metu, be standartinių klojinių ir pastolių sprendimų, klientui reikėjo ir nestandartinio pasiūlymo, skirto užtikrinti saugumą ir palengvinti medžiagų ir daiktų transportavimą tarp statomo daugiabučio aukštų.

SPRENDIMAS

Klientui pasiūlytas unikalus ir tikėtina Lietuvoje pirmas - IŠKROVIMO PLATFORMOS TUP – sprendimas. Platforma naudojama saugumui užtikrinti ir statybinių medžiagų transportavimui palengvinti. Platforma yra mobili, ją galima lengvai perkelti iš vieno aukšto į kitą. Ši iškrovimo platforma gali būti naudojama ir kaip vieta statybinėms medžiagoms laikyti.

Projekte sumontuota:

  • 5 vnt. iškrovimo platformų TUP

VERTĖ KLIENTUI

  • Išlaidų mažinimas. Ženklus statybos kaštų sumažinimas dėl lengvo ir greito medžiagų transportavimo.
  • Saugumas. Saugumą užtikrina tvirta ir itin stipti konstrukcija, atitinkanti visus darbo saugos reikalavimus. Platformos atitinka ES standartus.
  • Greitis. Platformos surinkimas vos per kelias minutes taupo laiką tiek keičiant jos vietą, tiek transportuojant medžiagas. O perkėlimas tarp aukštų naudojant kraną trunka apie 10 minučių.
  • Lankstumas. Platformos konstrukcija pagaminta taip, kad ją būtų lengva transportuoti, surinkti vietoje, pernešti jei reikia ir demontuoti. Platformos priekis atsidaro, todėl galima transportuoti labai ilgus elementus.