Prekių krepšelis0
 • Jūsų prekių krepšelis tuščias

I-V 8:00 - 17:00

VI - VII Nedirbame

Persirengimo kambariai sportininkams konteinerinėse patalpose

 

 

Projekto pavadinimas

Sektorius

Tipas

Miestas

Įgyvendinta

Produktai

Karmėlavos Balio Buračo gimnazija

Švietimo

Futbolo stadionas

Kauno r.

2022 m.

6 vnt. buitinių konteinerių

 

PROJEKTO OBJEKTAS

Karmėlavos Balio Buračo gimnazija š. m. rugsėjo mėnesį atidarė naujai įrengtą sporto aikštyną su rekonstruotu futbolo stadionu. Šalia stadiono paruošė dviračių remonto stotelę bei multifunkcinį bloką, kuriame bus galima pasikrauti telefonus, veiks nemokamas internetas. Žmonės šioje erdvėje galės praleisti daugiau laiko: sportuoti, ilsėtis prie gimnazijos esančiame parke, netgi surengti pikniką. Aikštyne yra šuoliaduobė, rutulio stūmimo sektorius. Už futbolo vartų įrengtos krepšiniui, tinkliniui ir lauko tenisui pritaikytos aikštelės, žiūrovų tribūnos. Taip pat atsirado lauko treniruoklių, aptverta vaikų žaidimo aikštelė, įrengtas apšvietimas, sanitariniai mazgai.

SITUACIJA IR PROBLEMATIKA

Įrengus naują futbolo stadioną, reikėjo sugalvoti, kaip patogiai ir netoli stadiono įrengti persirengimo patalpas sportuoti atėjusiems sportininkams, treneriams ir moksleiviams.

Verta paminėti, kad projekto įgyvendinimo startas sutapo su karo tarp Rusijos ir Ukrainos pradžia. Tai kėlė šiek tiek nerimo, nes visoje Europoje pradėjo strigti žaliavų tiekimas. Tačiau projektą laiku ir kokybiškai pavyko įgyvendinti bendradarbiaujant su didžiausiu Europoje konteinerinių patalpų gamintoju Containex, kurio atstovais esame Lietuvoje.

SPRENDIMAS

Konteinerinių patalpų pritaikymas persirengimo kambariams. Projektas įgyvendintas pagal gimnazijos projektą iš 6 buitinių konteinerinių modulių. Kompleksas pastatytas visai šalia stadiono. Projekto metu iš modulinių konteinerių dviejų komandų nariams įrengtos persirengimo patalpos su dušais ir sanitariniais mazgais. Taip pat paruoštos patalpos treneriams ir inventoriui, bei padaryti atskirai nuo komandų sanitariniai mazgai (vyrams, moterims ir žmonėms su negalia). Persirengimo kambarių viduje buvo įrengtos spintelės, suolai, dušo kabinos, tualetai. Beveik visi vidaus įrengimo darbai buvo atlikti gamykloje, todėl montavimas objekte buvo atliktas greitai.

 • Modulių gamintojas: CONTAINEX (Austrija)
 • Užstatytas plotas: 14,7x6,05 m
 • Šildymas: Elektriniai konvektoriai
 • Apšvietimas: LED
 • San. mazgas: įrengtas (dviems komandoms atskirai, taip pat atskirai vyrų/moterų/ žmonių su negalia)
 • Kitos savybės: potinkinė (paslėpta) elektros instaliacija.

VERTĖ KLIENTUI

 • Laiko ir pinigų taupymas. Toks sprendimas įgyvendinamas greitai, todėl, atsižvelgiant į laiko sąnaudas, bendroje sumoje yra pigesnis už tradicines statybas.
 • Patikimumas. Bendraujama su patikrintais ir rinkoje gerai žinomais prekių ženklais, o tai garantuoja kokybę ir sutartų terminų laikymąsi.
 • Patogumas. Iš konteinerinių patalpų paruošti persirengimo kambariai yra arti stadiono, o tai užtikrina patogumą sportininkams, nes nereikia ieškoti kur persirengti, ar persirengti tiesiog lauke. Tai puikus sprendimas teritorijose, kuriose yra ribota erdvė.
 • Lankstumas. Pasikeitus poreikiams konteineriai gali būti pritaikomi pagal naujus norus.