NAUJI METAI – NAUJAS STARTAS – NAUJA ĮMONĖ

Dažnai sakome „Nauji metai – naujas startas“. Kai prieš aštuonioliką metų UAB „Transrifus“ paslaugų asortimente atsirado krautuvai su tikslu praplėsti produktų krepšelį įtraukiant ir krovimo techniką be kurios neapsieinama gamybos bei prekybos kompanijų sandėliuose, nedrąsiai buvo svajota užkariauti šią dar gana tuščią rinkos nišą.

Veiklos pradžioje Lietuvos rinkoje buvo vos kelios įmonės siūliusios įsigyti krautuvų, o krautuvų poreikis jau tada buvo gana didelis. Pradžioje prekiauta naudotais krautuvais bei jų atsarginėmis dalimis, teikta remonto paslauga. Veiklai įsibėgėjus, pradėtas bendradarbiavimas su HANGCHA. Tada pradėta klientams siūlyti ir naujus kokybiškus krautuvus už konkurencingą kainą. O plečiant paslaugų spektrą ir stebint klientų poreikius, kelių metų bėgyje buvo pradėta teikti ir krautuvų nuomos paslauga.

Šiai dienai Lietuvoje krautuvų rinkoje esame vieni iš lyderių, galinčių klientui, tiek parduoti, tiek išnuomoti, tiek ir suremontuoti jo turimą krautuvą. Klientai jau įvertino mūsų vykdomos veiklos kompleksiškumą.

KRAUTUVŲ PADALINIO VEIKLA

Su krautuvų padalinio veiklos idėja startavo 3 žmonės, kurie nuosekliu darbu sekė rinką, ieškojo partnerių, kūrė paslaugų krepšelį klientui. Krautuvų padalinio sėkminga veikla tikinčių darbuotojų skaičius augo, ir šiai dienai jis padidėjęs daugiau nei 5 kartus.

Startas buvo su japonų gamintojų prekių ženklais: NISSAN, MITSUBISHI, TOYOTA. Japonai pasirinkti neatsitiktinai, dėl jų įrenginių optimalaus kainos ir kokybės santykio. 

UAB „Krautera“ įsteigimas

UAB „Krautera“ įsteigimas

UAB „Krautera“ įsteigimas

Daugiau nei prieš 10 metų krautuvų asortimentas papildytas, Kinijoje tai 2-o, o pasaulyje 8-o pagal pardavimus, krautuvų gamintojo HANGCHA produkcija. HANGCHA savo įrangoje naudoja laiko patikrintus, kokybiškus japoniškus variklius, kartu su patikimo CATL gamintojo Ličio baterijomis, o jų naudojamos pažangios technologijos yra pripažįstamos ir vertinamos visame pasaulyje. Šiai dienai HANGCHA yra didžiausias Kinijos krautuvų tiekėjas Lietuvoje. Šio tiekėjo krautuvų kokybe jau spėjo įsitikinti ir mūsų klientai. Šiandien įmonės autoparke klientai randa šių gamintojų krautuvus: HANGCHA, LINDE, YALE, TOYOTA.

NAUJAS STARTAS

Per pastaruosius kelis metus ženkliai, daugiau nei 3 kartus išaugus UAB „Transrifus“ krautuvų padalinio klientų skaičiui ir veiklos apimtims buvo priimtas sprendimas nuo 2023 m. sausio 1 d. krautuvų ir jų dalių pardavimo, nuomos ir serviso paslaugas perkelti į naujai įsteigtą įmonę – UAB „Krautera“.

Šiuo pokyčiu norima ne tik pagerinti klientų aptarnavimo kokybę, priimant optimaliausius, labiausiai kliento poreikius atitinkančius sprendimus, bet ir įgyvendinti dar daugiau draugiškų aplinkai sprendimų.

NAUJA ĮMONĖ

 

Nuo šiol nebe krautuvų padalinys, o UAB „Krautera“ – įmonė siūlanti rinkoje patikrintų ir žinomų gamintojų krautuvus pardavimui ir nuomai, teikianti jų atsargines dalis bei siūlanti serviso paslaugą.

2022 m. kelti tikslai ir ambicijos atnaujinant krautuvų parką orientuotis į aukščiausius kokybės ir aplinkosauginius standartus ir toliau išliks vienu iš svarbiausių UAB „Krautera“ tikslų. Krautuvuose naudojami Euro-5 standartą atitinkantys vidaus degimo varikliai, kartu su patikimo CATL gamintojo Ličio baterijomis, tad įrenginių optimali komplektacija ir toliau leis klientui efektyviai ir kokybiškai įgyvendinti savo tikslus veikiant išvien su gamta.

Įmonės konkurencinis pranašumas – optimalus kainos ir kokybės derinys. O pagrindinė stiprybė – lankstumas. Prisitaikome prie užsakovo poreikių, pasiūlydami optimaliausią paslaugų paketą. Bendrovės struktūrą sukūrėme taip, kad ji klientui teiktų kuo didesnę vertę.

KRAUTERA KOMANDA

  • Komandai vadovauja ilgametę patirtį statybinės technikos pardavimuose, nuomoje ir servise turintis vadovas
  • Kompetentinga pardavimo komanda pasirūpins, kad būtų operatyviai įgyvendinti individualūs kliento poreikiai, priimant optimaliausius sprendimus.
  • Atsarginių dalių vadyba pasiūlys aukštos kokybės krautuvų detales ir priedus.
  • Projektų ir serviso koordinatorių komanda pasiruošusi ir toliau užtikrinti operatyvų ir kokybišką klientų aptarnavimą ir įmonės vidinių procesų ir veiklos tobulinimą, leisiantį pasiūlyti dar kokybiškesnes ir dar geriau klientų poreikius atitinkančias paslaugas.
  • Patyrusi serviso meistrų komanda pasirūpins, kad kliento naudojama technika veiktų nepriekaištingai ir leistų klientui efektyviai ir kokybiškai įgyvendinti savo tikslus veikiant iš vien su gamta.

KAS TOLIAU?

Taigi, jei artimiausiu metu planuojate įsigyti krautuvą, UAB „Krautera“ gali būti vienu geriausiu Jūsų pasirinkimu. Susisiekite ir įsitikinsite patys, kad ši bendrovė gali pasiūlyti iš tiesų platų krautuvų pasirinkimą pačiomis geriausiomis kainomis.

UAB „Krautera“ įsteigimas

KRAUTERA rekvizitai:

  • Įmonės kodas: 306201319
  • PVM kodas: LT100015554117
  • Adresas:  Liepų g. 34, Garliava, LT-53205, Kauno r.
  • Kontaktai: +370 37 328254, info@krautera.lt

Kiti straipsniai

Visos naujienos
Aplankykite mus „Ką pasėsi... 2024“ parodoje
Aplankykite mus „Ką pasėsi... 2024“ parodoje
Plačiau
CONTAINEX Plus Line moduliniai konteineriai | Mitus griaunanti inovacija
CONTAINEX Plus Line moduliniai konteineriai | Mitus griaunanti inovacija
Plačiau
Pranešimas apie parengtas reorganizavimo sąlygas ir būsimą reorganizavimą
Pranešimas apie parengtas reorganizavimo sąlygas ir būsimą reorganizavimą
Plačiau
SVARBI INFORMACIJA! Keičiasi TRANSRIFUS vadovas: pareigas perima Irmantas Sadeckas
SVARBI INFORMACIJA! Keičiasi TRANSRIFUS vadovas: pareigas perima Irmantas Sadeckas
Plačiau
Pastolių ir klojinių projektavimas: svarbus žingsnis į efektyvius darbus statybų projektuose
Pastolių ir klojinių projektavimas: svarbus žingsnis į efektyvius darbus statybų projektuose
Plačiau
Moduliniai konteineriai – patalpos augančiam verslui
Moduliniai konteineriai – patalpos augančiam verslui
Plačiau
Visos naujienos
Susisiekite su mumis