Prekių krepšelis0
  • Jūsų prekių krepšelis tuščias

I-V 7:30 - 17:00

VI - VII Nedirbame

Tapome TLC atstovais Lietuvoje

Artūras RybinasSu džiaugsmu pranešame, kad tapome „TLC Rental“, priklausančios Švedijos-Lenkijos įmonių grupei „TLC Group“, atstovais Lietuvoje.

TLC įmonė gamina aptvėrimus (laikinas tvoras), apsaugų nuo kritimo sistemą (EPS), laikinuosius laiptus statybų aikštelėms ir laiptines konteinerinėms patalpoms. 

UAB „Transrifus“ projektų vadovas Artūras Rybinas (nuotr.) pasakoja, kad prieš keletą metų, kai į Lietuvą atvežė pirmąsias EPS apsaugas nuo kritimo, dalis klientų nesuprato, kam jos reikalingos, nes anksčiau tokių dalykų niekas nenaudojo. Tuo tarpu šiandien produkto jau nereikia pristatinėti – klientams rūpi saugumas, todėl dažniau paklausia, ar produktas sertifikuotas, ar atitinka aukščiausius saugumo standartus. „Garantuojame, kad mūsų siūlomi produktai sertifikuoti ir atitinka visus ES standartus“, – patikina Artūras.

„TLC produktus savo klientams siūlome jau keletą metų – esame puikiai susipažinę su produktais, žinome, kad tai – kokybiški gaminiai, todėl labai džiaugiamės, kad mūsų bendradarbiavimas peraugo į aukštesnį lygį“, – nauja partneryste pasidžiaugė UAB „Transrifus“ direktorius Žilvinas Bliujus