Šiandien moduliniai konteineriai yra vienas iš pažangiausių, aukštos kokybės ir inovatyviausių būdų kurti erdves įvairiems tikslams – nuo gyvenamųjų patalpų iki didelių verslo biurų pastatų.

Tačiau, nepaisant šių universalių modulių privalumų, pažangių sprendimų – daugumą juos pasirinkti stabdo iš seniau susiformavę mitai. Tikėsite arba ne, bet su CONTAINEX Plus Line modulių serija, mes žengiame į naują era, kurioje moduliniai konteineriai įveikia mitus ir keičia žaidimą.

Pastatas iš modulinio konteinerio Modulinio konteinerio interjeras Modernus modulinis konteineris

Kokie tie dažniausiai pasitaikantys mitai apie modulinius konteinerius, kuriuos netrukus paneigsime, skaitykite žemiau šiame straipsnyje.

Mitas #1: Moduliniai konteineriai tinka tik laikinoms patalpoms

Nors moduliniai konteineriai dažnai naudojami laikinoms reikmėms, tokios kaip statybos projektai arba specialūs renginiai, jie taip pat puikiai tinka nuolatiniams projektams. CONTAINEX Plus Line konteineriai yra gaminami iš ilgalaikių medžiagų ir atitinka aukščiausius standartus, todėl jie gali tarnauti ilgą laiką kaip nuolatinės patalpos net ir šaltuoju sezonu.

Mitas #2: Moduliniai konteineriai gali būti tik vieno aukšto

Moduliniai konteineriai gali būti daugiaaukščiai. Jie gali būti sujungiami ir padedami vienas ant kito, kuriant aukštus pastatus. CONTAINEX Plus Line naudojamas metalinis karkasas yra gerokai tvirtesnis už medinį ar lengvąjį metalinį, naudojamus paprastuose karkasiniuose statiniuose. Taigi, galimybės kurti daugiaaukščius pastatus su moduliniais konteineriais yra nepaprastai plačios.

Mitas #3: Moduliniai konteineriai turi tik šąlančias grindis

Tai dar vienas klaidingas mitas, kuris tikrai ilgą laiką buvo gajus. Nors kai kurie senesni moduliniai konteineriai galėjo turėti šąlančias grindis, ši problema buvo įveikta. Dauguma šiuolaikinių modulinių patalpų, ypač CONTAINEX Plus Line, turi šiltas grindis. CONTAINEX Plus Line moduliniai konteineriai yra sukurti, kad atitiktų vaikų darželiams keliamus reikalavimus. „Dvigubos“ grindų konstrukcijos, kurią sudaro 110 mm PIR (poliizocianuratas) ir 50 mm PU (poliuretanas), šilumos perdavimo koeficientas yra vos 0,13 W/(m2⋅K). Tai reiškia, kad konteinerio grindys gali būti šiltos ir komfortiškos, nepriklausomai nuo oro sąlygų.

Mitas #4: Moduliniai konteineriai turi prastą garso izoliaciją

Šiuolaikiniai moduliniai konteineriai, ypač CONTAINEX Plus Line, turi itin gerą garso izoliacijos sistemą, kuri užtikrina tylą ir ramybę viduje. CONTAINEX Plus Line modulinių konteinerių sienų ir lubų konstrukciją sudaro dvi skirtingos medžiagos, kad būtų pasiektas geriausias rezultatas: mineralinė vata – triukšmo izoliacijai, PU (poliuretanas) – šilumos izoliacijai. Vidaus komfortui užtikrinti, šiuose moduliuose standartiškai komplektuojamos pakabinamos akustinės lubos. Tai ypač svarbu, jei konteineriai naudojami kaip gyvenamosios patalpos arba vietos reikalaujančios gero garso izoliacijos, pavyzdžiui, muzikos studijos ar biurai.

Mitas #5: Moduliniai konteineriai yra negražūs

Tai dažnas mitas, susijęs su moduliniais konteineriais. Tačiau iš tikro, šių patalpų dizainas gali būti įspūdingas ir estetiškai prabangus. CONTAINEX Plus Line konteineriai, pavyzdžiui, siūlo modernius dizaino sprendimus ir galimybę pritaikyti konteinerio išvaizdą pagal Jūsų poreikius. Jie gali būti pritaikyti taip, kad atspindėtų Jūsų projektui reikiamą stilių ir estetiką.

Mitas #6: Moduliniai konteineriai negali būti A+ klasės

Tai vienas iš labiausiai paplitusių mitų apie modulinius konteinerius. Daugelis mano, kad šios patalpos negali būti aukštos kokybės ir energetiškai efektyvios. Tačiau, CONTAINEX Plus Line moduliniai konteineriai paneigia šį mitą. Šie konteineriai gali būti puikios energinio efektyvumo klasės, taupantys energiją ir mažinantys sąnaudas. CONTAINEX Plus Line atitinka ypač aukštus energetinius reikalavimus, pvz. sienų šilumos perdavimo koeficientas yra vos 0.14 W/(m2⋅K) ir pilnai atitinka A klasės statiniams keliamą reikalavimą (0.15 W/(m2⋅K)). Jų modernios izoliacijos sistemos ir aukštos kokybės medžiagos užtikrina optimalų šilumos išlaikymą ir tausojančią energiją šildymo ir aušinimo sistemą.

Moduliniai konteineriai yra išties neįprasta ir pažangi erdvės kūrimo priemonė. Todėl renkantis patalpas savo erdvei, geriausia būtų nepaisyti mitų, o pasitikėti faktai. Šiuolaikinės modulinės patalpos tobulėja ir suteikia daugiau galimybių projektams. CONTAINEX Plus Line serija yra geras to pavyzdys to, kaip ši inovatyvi technologija gali pakeisti suvokimą apie modulines patalpas. Klientams siūlomos aukštos kokybės, lanksčios, gražios ir ilgalaikės patalpos, kurios atitinka įvairių projektų poreikius. Tai - tikra inovacija kurti erdves Jūsų projektams šiandien.

Kiti straipsniai

Visos naujienos
Aplankykite mus „Ką pasėsi... 2024“ parodoje
Aplankykite mus „Ką pasėsi... 2024“ parodoje
Plačiau
Pranešimas apie parengtas reorganizavimo sąlygas ir būsimą reorganizavimą
Pranešimas apie parengtas reorganizavimo sąlygas ir būsimą reorganizavimą
Plačiau
SVARBI INFORMACIJA! Keičiasi TRANSRIFUS vadovas: pareigas perima Irmantas Sadeckas
SVARBI INFORMACIJA! Keičiasi TRANSRIFUS vadovas: pareigas perima Irmantas Sadeckas
Plačiau
Pastolių ir klojinių projektavimas: svarbus žingsnis į efektyvius darbus statybų projektuose
Pastolių ir klojinių projektavimas: svarbus žingsnis į efektyvius darbus statybų projektuose
Plačiau
Moduliniai konteineriai – patalpos augančiam verslui
Moduliniai konteineriai – patalpos augančiam verslui
Plačiau
Ekspertų patarimai: Rinkdamiesi pastolius turėtumėte atsižvelgti į kelis veiksnius
Ekspertų patarimai: Rinkdamiesi pastolius turėtumėte atsižvelgti į kelis veiksnius
Plačiau
Visos naujienos
Susisiekite su mumis