Prekių krepšelis0
  • Jūsų prekių krepšelis tuščias

I-V 7:30 - 17:00

VI - VII Nedirbame

UAB „TRANSRIFUS“

Liepų g. 34A, Garliava, LT-53205

Tel. +370 37 337410

Faks. +370 37 337411

info@transrifus.lt

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas 160417519

PVM mok kodas: LT604 175 113

AB SEB bankas, kodas 70440

a.s. LT197044060003607768

Mūsų padaliniai

Esame arčiau Jūsų. Atvykite į vieną iš mūsų padalinių.

Rodyti padalinius

Žilvinas Bliujus

Direktorius

+370 687 71679

zilvinas@transrifus.lt

Darius Kliaudaitis

Direktoriaus pavaduotojas

+370 686 29039

darius@transrifus.lt

Asta Šuminienė

Vyr. Buhalterė

+370 37 337410

buhalterija@transrifus.lt

Diana Žemaitaitienė

Buhalterė

+370 650 35505

buhalterija@transrifus.lt

Lina Jančauskienė

Administratorė

+370 37 337410

admin@transrifus.lt

Albertas Zujus

Marketingo specialistas

+370 650 35989

albertas@transrifus.lt

UAB „Transrifus“

Duomenų apsaugos pareigūnas

+370 37 337410

asmensduomenys@sdg.lt

Darius Paltinavičius

Krautuvų skyriaus vadovas

+370 686 76621

krautuvai@transrifus.lt

Saulius Skakun

Techninio aptarnavimo vadovas

+370 616 81711

servisas@transrifus.lt

Laurynas Čekaitis

Serviso vadovas

+37061564463

dirbtuves@transrifus.lt

Judilė Baronaitė

Administratorė

+370 620 35800

krautuvai@transrifus.lt

Tomas Daškevičius

Vadybininkas

+37063368080

tomasd@transrifus.lt

Simanas Karalius

Projektų vadovas

+370 686 85854

konteineris@transrifus.lt

Albertas Zujus

Marketingo specialistas

+370 650 35989

albertas@transrifus.lt

Vytenis Kulakauskas

Statybinės įrangos nuomos vadovas

+370 620 20180

vytenis@transrifus.lt

Raimondas Kėvalas

Vadybininkas

+370 655 02114

kevalas@transrifus.lt

Raimundas Balčius

Projektų vadovas

+370 640 52306

raimundas@transrifus.lt

Artūras Rybinas

Projektų vadovas

+370 656 33183

arturas@transrifus.lt

Mantas Rapševičius

Inžinierius Pramonės g. 23, Panevėžys

+370 674 25564

mantas@prorentus.lt

Skirmantas Zabarauskas

Vilniaus regiono nuomos vadovas E. Šimkūnaitės g. 11, Vilnius

+370 699 65755

skirmantas@transrifus.lt

Dmitrij Gromyko

Vadybininkas
E. Šimkūnaitės g. 11, Vilnius

+370 631 01002

dmitrij@transrifus.lt

Šarūnas Pušinskis

Vilniaus sandėlio vadovas
E. Šimkūnaitės g. 11, Vilnius

+370 685 44440

sarunas@transrifus.lt

Tomas Kapočius

Klojinių skyriaus vadovas

+370 610 66733

tomas@transrifus.lt

Martynas Kajackas

Projektų vadovas

+370 657 07766

martynas@transrifus.lt

Rita Dūdienė

Vadybininkė

+370 612 07845

rita@transrifus.lt

Greta Pelegrimaitė

Inžinierė Pramonės g. 23, Panevėžys

+370 675 41796

greta@prorentus.lt

Vilniaus padalinys

E. Šimkūnaitės g. 11, LT-04130

Tel. +370 685 44440

vilnius@transrifus.lt

Darbo laikas:

I-V 07:30 - 17:00

VI - VII Nedirbame

Kauno padalinys

Liepų g. 34A, Garliava, LT-53205

Tel. +370 37 337410

info@transrifus.lt

Darbo laikas:

I-V 07:30 - 17:00

VI - VII Nedirbame

Krautuvų padalinys

Liepų g. 34A, Garliava, LT-53205

Tel. +370 37 32825

krautuvai@transrifus.lt

Darbo laikas:

I-V 8-17

VI - VII Nedirbame

Panevėžio padalinys

Pramonės g. 23, Panevėžys, LT-35291 (UAB „Prorentus")

Tel. +370 45 401046

info@prorentus.lt

Darbo laikas:

I-V 8-17

VI - VII Nedirbame

Susisiekite su mumis