I-V 8:00 - 17:00

VI - VII Закрыто

UAB „TRANSRIFUS“

Liepų g. 34A, Garliava, LT-53205

Телефон +370 37 337410

Факс +370 37 337411

info@transrifus.lt

Информация о компании

Код компании 160417519

Код НДС: LT604 175 113

AB SEB банк, код 70440

LT197044060003607768

Наши отделы

Esame arčiau Jūsų. Atvykite į vieną iš mūsų padalinių.

Показать отделы

Žilvinas Bliujus

Direktorius

+370 687 71679

zilvinas@transrifus.lt

Darius Kliaudaitis

Direktoriaus pavaduotojas

+370 686 29039

darius@transrifus.lt

Darius Šukutis

Коммерческий директор

+370 644 66558

darius.sukutis@transrifus.lt

Lina Jančauskienė

Офисный администратор

+370 37 337410

admin@transrifus.lt

Asta Šuminienė

Vyr. Buhalterė

+370 37 337410

buhalterija@transrifus.lt

Diana Žemaitaitienė

Buhalterė

+370 650 35505

buhalterija@transrifus.lt

Albertas Zujus

Marketingo specialistas

+370 650 35989

albertas@transrifus.lt

Martynas Kajackas

IT project manager

+370 657 07766

martynas@transrifus.lt

UAB „Transrifus“

Duomenų apsaugos pareigūnas

+370 37 337410

asmensduomenys@sdg.lt

Darius Paltinavičius

Krautuvų skyriaus vadovas

+370 686 76621

krautuvai@transrifus.lt

Saulius Skakun

Techninio aptarnavimo vadovas

+370 616 81711

servisas@transrifus.lt

Modestas Kairiūkštis

Начальник службы

+37061564463

dirbtuves@transrifus.lt

Judilė Baronienė

Aдминистратор филиала

+370 620 35800

krautuvai@transrifus.lt

Tomas Daškevičius

Менеджер по продажам

+37063368080

tomasd@transrifus.lt

Simanas Karalius

Projektų vadovas

+370 686 85854

konteineris@transrifus.lt

Albertas Zujus

Marketingo specialistas

+370 650 35989

albertas@transrifus.lt

Vytenis Kulakauskas

Statybinės įrangos nuomos vadovas

+370 620 20180

vytenis@transrifus.lt

Raimundas Balčius

Project manager

+370 640 52306

raimundas@transrifus.lt

Artūras Rybinas

Менеджер проекта

+370 656 33183

arturas@transrifus.lt

Rolandas Dovidaitis

Kauno sandėlio vadovas

+370 655 02114

rolandas.dovidaitis@transrifus.lt

Skirmantas Zabarauskas

Vilniaus regiono nuomos vadovas (Vilnius)

+370 699 65755

skirmantas@transrifus.lt

Marijus Mažonas

Projektų vadovas
(Vilnius)

+370 631 01002

marijus@transrifus.lt

Šarūnas Pušinskis

Vilniaus sandėlio vadovas
(Vilnius)

+370 685 44440

sarunas@transrifus.lt

Kęstutis Škutas

Руководитель проекта (Паневежис)

+370 672 42403

kestutis@transrifus.lt

Evaldas Adašiūnas

Руководитель проекта (Паневежис)

+370 674 25439

evaldas@transrifus.lt

Denis Gamatin

Менеджер по продажам (Клайпеда)

+370 674 34080

denis@transrifus.lt

Tomas Kapočius

Head of Formwork Unit

+370 610 66733

tomas@transrifus.lt

Justas Balčiūnas

Project manager

+370 640 93070

justas@transrifus.lt

Rita Dūdienė

Mенеджер

+370 612 07845

rita@transrifus.lt

Artūras Gadliauskas

Руководитель проекта (Паневежис)

+370 677 50566

arturas@prorentus.lt

Denis Gamatin

Менеджер по продажам (Клайпеда)

+370 674 34080

denis@transrifus.lt

Vilnius

E. Šimkūnaitės g. 11, LT-04130

Телефон +370 685 44440

vilnius@transrifus.lt

Режим работы:

I-V 08:00 - 17:00

VI - VII Закрыто

Kaunas

Liepų g. 34A, Garliava, LT-53205

Телефон +370 37 337410

info@transrifus.lt

Режим работы:

I-V 08:00 - 17:00

VI - VII Закрыто

Krautuvų padalinys

Liepų g. 34A, Garliava, LT-53205

Телефон +370 37 32825

krautuvai@transrifus.lt

Режим работы:

I-V 8-17

VI - VII Закрыто

Panevėžio padalinys

Pramonės g. 23, Panevėžys, LT-35291 (UAB „Prorentus")

Телефон +370 45 401046

info@prorentus.lt

Режим работы:

I-V 8-17

VI - VII Закрыто

Клайпедский офис

Liepų g. 83, LT-92195

Телефон +37067434080

denis@transrifus.lt

Режим работы:

I-V 8-17

VI - VII Закрыто

Свяжитесь с нами