I-V 7:30 - 17:00

VI - VII Закрыто

UAB „TRANSRIFUS“

Liepų g. 34A, Garliava, LT-53205

Телефон +370 37 337410

Факс +370 37 337411

info@transrifus.lt

Информация о компании

Код компании 160417519

Код НДС: LT604 175 113

AB SEB банк, код 70440

LT197044060003607768

Наши отделы

Esame arčiau Jūsų. Atvykite į vieną iš mūsų padalinių.

Показать отделы

Žilvinas Bliujus

Direktorius

+370 687 71679

zilvinas@transrifus.lt

Darius Kliaudaitis

Direktoriaus pavaduotojas

+370 686 29039

darius@transrifus.lt

Asta Šuminienė

Vyr. Buhalterė

+370 37 337410

buhalterija@transrifus.lt

Diana Žemaitaitienė

Buhalterė

+370 650 35505

buhalterija@transrifus.lt

Lina Jančauskienė

Офисный администратор

+370 37 337410

admin@transrifus.lt

Albertas Zujus

Marketingo specialistas

+370 650 35989

albertas@transrifus.lt

UAB „Transrifus“

Duomenų apsaugos pareigūnas

+370 37 337410

asmensduomenys@sdg.lt

Darius Paltinavičius

Krautuvų skyriaus vadovas

+370 686 76621

krautuvai@transrifus.lt

Saulius Skakun

Techninio aptarnavimo vadovas

+370 616 81711

servisas@transrifus.lt

Laurynas Čekaitis

Serviso vadovas

+37061564463

dirbtuves@transrifus.lt

Judilė Baronaitė

Aдминистратор филиала

+370 620 35800

krautuvai@transrifus.lt

Tomas Daškevičius

Менеджер по продажам

+37063368080

tomasd@transrifus.lt

Simanas Karalius

Projektų vadovas

+370 686 85854

konteineris@transrifus.lt

Albertas Zujus

Marketingo specialistas

+370 650 35989

albertas@transrifus.lt

Vytenis Kulakauskas

Statybinės įrangos nuomos vadovas

+370 620 20180

vytenis@transrifus.lt

Raimondas Kėvalas

Vadybininkas

+370 655 02114

kevalas@transrifus.lt

Raimundas Balčius

Project manager

+370 640 52306

raimundas@transrifus.lt

Artūras Rybinas

Менеджер проекта

+370 656 33183

arturas@transrifus.lt

Mantas Rapševičius

Engineer Pramonės g. 23, Panevėžys

+370 674 25564

mantas@prorentus.lt

Skirmantas Zabarauskas

Vilniaus regiono nuomos vadovas E. Šimkūnaitės g. 11, Vilnius

+370 699 65755

skirmantas@transrifus.lt

Dmitrij Gromyko

Vadybininkas
E. Šimkūnaitės g. 11, Vilnius

+370 631 01002

dmitrij@transrifus.lt

Šarūnas Pušinskis

Vilniaus sandėlio vadovas
E. Šimkūnaitės g. 11, Vilnius

+370 685 44440

sarunas@transrifus.lt

Tomas Kapočius

Head of Formwork Unit

+370 610 66733

tomas@transrifus.lt

Martynas Kajackas

Project manager

+370 657 07766

martynas@transrifus.lt

Rita Dūdienė

Mенеджер

+370 612 07845

rita@transrifus.lt

Greta Pelegrimaitė

Engineer Pramonės g. 23, Panevėžys

+370 675 41796

greta@prorentus.lt

Vilnius

E. Šimkūnaitės g. 11, LT-04130

Телефон +370 685 44440

vilnius@transrifus.lt

Режим работы:

I-V 07:30 - 17:00

VI - VII Закрыто

Kaunas

Liepų g. 34A, Garliava, LT-53205

Телефон +370 37 337410

info@transrifus.lt

Режим работы:

I-V 07:30 - 17:00

VI - VII Закрыто

Krautuvų padalinys

Liepų g. 34A, Garliava, LT-53205

Телефон +370 37 32825

krautuvai@transrifus.lt

Режим работы:

I-V 8-17

VI - VII Закрыто

Panevėžio padalinys

Pramonės g. 23, Panevėžys, LT-35291 (UAB „Prorentus")

Телефон +370 45 401046

info@prorentus.lt

Режим работы:

I-V 8-17

VI - VII Закрыто

Свяжитесь с нами