Prekių krepšelis0
  • Jūsų prekių krepšelis tuščias

I-V 7:30 - 17:00

VI - VII Nedirbame

MR14-25 KELIAMOJI GALIA: 1400 - 2500 kg 1400-2500 kg

Prekės kodas:MR14
Kėlimo aukštis10500
Kuro tipasAkumuliatorius
Kėlimo galia1400
Aukštis12750
GamintojasYALE
Teirautis dėl nuomos / prekės

Modelis

Kėlimo galia (kg)

Kėlimo aukštis (mm)

AST (plotis/ilgis) (mm)

Baterija

(V / Ah)

Svoris (kg)

         
MR14 1400 10500 2718 / 2764 48V / 420-775Ah 3112
MR16 1600 10500 2731 / 2767 48V / 420-775Ah 3162
MR16N 1600 9000 2762 / 2811 48V / 420-775Ah 3111
MR16HD 1600 11400 2834 / 2896 48V / 560-775Ah 4038
MR20 2000 8150 2795 / 2835 48V / 560-775Ah 3615
MR20HD 2000 12750 2850 / 2904 48V / 700-930Ah 4425
MR25 2500 8150 2890 / 2915 48V / 700-930Ah 4038

PASIEKTI AUKŠČIAU


Kadangi jūsų klientai reikalauja daugiau iš jūsų, turėtumėte tikėtis daugiau iš jūsų elektrinių rietuvų.

"Yale® MR" serija suteikia daugiau

Daugiau produktyvumo su didesniu važiavimo, kėlimo ir nuleidimo greičiais.
Daugiau komforto su unikalia ergonomine kontrole ir padidėjusiu matomumu.
Daugiau lankstumo - septyni modeliai, kurių keliamoji galia nuo 1400 kg iki 2500 kg, o kėlimo aukštis iki 12,75 metrų.
Galimybė rinktis su trimis važiuoklėmis, kad atitiktų jūsų norus.
Visa tai dera su krautuvu, kuriuo yra daugiau nei paprasta naudotis - tai tinka jūsų verslui.

 

 

Vairavimo produktyvumas

Yale reach truckSiekiant padidinti jūsų verslo našumą, greitis ir valdymas yra esminiai dalykai. Didesnis važiavimo greitis ilgam važiavimo atstumui jūsų sandėlyje ir mažesnis kėlimo greitis, kad būtų galima tiksliai krauti krovinius. MR serija suteikia jums abu.

Atsakomybė

Norėdami perkelti daugiau krovinių per valandą, greitas ciklo laikas yra labai svarbus. Štai kodėl mes padidinome MR važiavimo greitį iki 14 km / h, o kėlimo greitis - 0,8 metro per sekundę, o kėlimo aukštį iki 12,75 metrų.

Pakelti daugiau

Tvirtas didelio našumo stiebo dizainas užtikrina didelį likutinį pajėgumą ir stabilią apkrovą, leidžiančią greičiau išsikrauti ir pasikrauti. 2 000 kg kėlimo galios modelis gali pakelti iki 7,5 m ir 1,000 kg iki 12,5 m talpos..

 

 

 

 

 

 

 

Yale reach trucksManevringumas

 

 

 

 

 

 

 

Jūsų operatorius gali pasirinkti nuo 180 ° iki 360 ° vairavimo kampą vieno mygtuko paspaudimu.

360°
Varomieji ratai sukasi 270° kai vairuojama be sustojimo.
180° 
Krautuvas turi stovėti ir operatorius rankiniu būdų turi pasirinkti važiavimo kryptį.Pagalvokite apie ergonomiją.

Yale reach truck premium display"Premium" ekranas

Aukščiausios klasės jutiklinis ekranas leidžia operatoriams visą laiką valdyti krautuvą. Ekrane pateikiamas PIN kodo prieinamumas, aukščio pirminis pasirinkimas, svorio rodymas, pakėlimo nutraukimo peržiūra, greitėjimo slinkimas. Ekraną atsiranda galimybė reguliariai atnaujinti, kad jūsų operatorius ir toliau galėtų naudotis naujausiomis  programinės įrangos versijomis ir aukštu informacijos lygiu.

Yale reach truck stepKomfortas

Būnant operatoriaus platformoje išlaikyti patogią padėtį. Plačiausias ir žemiausias laiptelis, integruotos rankenėlės ir reguliuojamas vairas leidžia lengvai dirbti. Nauja platforma, reguliuojama sėdynė su integruota juosmens atrama mažina viso kūno vibraciją; tuo tarpu didesni atstumai tarp pedalų suteikia didesnę erdvę kojoms ir patogesnę darbo padėtį.

 

Yale reach truck joy stickErgonomiškas valdymas

 

Paspaudus mygtuką, 360 ° vairo mechanizmas užtikrina didesnį vairavimo valdymą ir tikslesnę padėtį prie stelažo paviršiaus. Naujas valdymo svirtis su integruotomis valdymo priemonėmis imituoja natūralų rankos judesį, todėl lengva pasiekti visas kėlimo funkcijas, priekį / atgal. "AccuTouch" mini svirties modulis su įmontuotais valdikliais padidina operatoriaus valdomumą, o papildomi funkciniai mygtukai integruojami į reguliuojamąjį porankį.Nuosavybės išlaidų mažinimas

Jūs gausite naudos iš padidėjusio našumo

Yale reach truck

Daugiau kuro efektyvumo

ECO-eLo energijos vartojimo efektyvumo režimas, priklausomai nuo taikymo, gali sumažinti energijos suvartojimą iki 20%, o tai neturės didelio neigiamo poveikio bendram produktyvumui.

Sunkiau dirbti

"Yale®" sukuria patikimumą ir patikimumą į kiekvieną "Yale® MR" serijos modelį, tai gali suteikti jūsų verslui galimybę padidinti našumą ir pasiekti didesnę investicijų grąžą.

Aukštesnės likutinės vertės

Jei ateityje nuspresite keisti savo "Yale® MR" serijos skrautuvus, galite būti tikri, kad likutinė vertė bus viena geriausių šioje pramonės šakoje.


Patikimumas įmontuojamas į kiekvieną "Yale®" medžiagų apdirbimo produktą naudojant kokybiškus pramoninius standartinius komponentus. Naujausios kartos kintamosios srovės varikliai, "Vehicle Control Manager" ir naujausios kontrolės priemonės padeda padidinti našumą ir veikimo laiką.

Yale reach truck99% naujas. 100% įrodyta.

Nuostabus 99% MR serijos komponentų yra nauji ir patobulinti, naudojant naujausios kartos variklius, siekiant padidinti našumą iki naujausių valdymo priemonių.

 

 

 

 

Yale narrow aisle reach truckPažangi technologija

 

 

 

 

Jei kada nors kiltų problemų, mūsų integruota "Dual CANbus" technologija užtikrins, kad galėsite nustatyti krautuvo klaidą ar gedimą ir greitai ją pašalinti. Mūsų unikali naujoviška "Get Home" funkcija gali būti įjungta po to, kai visos funkcijos atsilieka, todėl operatorius gali važiuoti krautuvu iki tinkamos remonto vietos

Šoninio ištraukimo sistema leidžia greitai keisti akumuliatorių, kad maksimaliai padidėtų veikimo laikas ir baterijos keitimas būtų kuo lengvesnis.


Geresnis tinkamumas

Padidėjęs našumas mažinant techninę priežiūrą. MR serija skirta greitam ir paprastam aptarnavimui, prastovų mažinimui ir krovimo darbui.

Yale reach truck servicingPaprastas aptarnavimas

Viskas MR serija yra skirta paprastam aptarnavimui. Nuo trijų dalių konstrukcijos, kuri turi mažai atsarginių dalių, pasukamų atverčiamų durių ir greito atpalaidavimo grindų plokštės, kurios leidžia lengviau prijungti variklius ir hidraulines dalis. Nepriekaištinga techninė priežiūra - sutepti "life" stiebo ritinėliai, 100% hermetizuotos detalės atsijungusios nuo nutekėjimo ir šoninė prieiga prie apkrovos ratų, padeda reguliariai atlikti techninę priežiūrą, sumažina aptarnavimo laiką.

Ilgesni techninės priežiūros intervalai

Mūsų krautuvai dirba ilgiau, rekomenduojami 3000 valandų hidraulinės alyvos ir filtro techninės priežiūros intervalai bei 1000 valandų transmisijos alyvos keitimai.

Išplėstinė diagnostika

Viena jungtis sujungia inžinieriaus nešiojamą kompiuterį su mūsų pažangiąja diagnostikos įranga, suteikiančia jiems greitą prieigą prie esminės paslaugos informacijos. Unikali dvejopa integruota "CANbus" technologija užtikrina greitą gedimų identifikavimą, tuo tarpu operatoriaus ekrane pateikiamas kritinis komponentų ir klaidų kodų būklė.

Patikimas dalių prieinamumas

Kad ir kur esate pasaulyje, galime pristatyti tikras "Yale®" atsargines dalis - greitai. Mūsų atsarginių dalių sandėlyje yra 2,5 milijono vienetų, visi galimi nedelsiant išsiųsti.Pridėti daugiau parinkčių

Yale reach truck cold store cabinGalite rinktis iš daugybės variantų, kad pritaikytumėte savo MR krautuvą  pagal jūsų poreikius.

Temperatūros kritimas nereiškia, kad sumažėjo našumas.

Visiškai izoliuota kabina yra tiek standartiniuose, tiek siauros važiuoklės modeliuose. Apšildyti langai ir šildytuvai, įmontuoti į kajutės duris, palaiko operatoriaus optimalią temperatūrą.

Su oro cirkuliacijos sistema, jūsų operatoriai gali ilgiau ir patogiau dirbti. Nepažeidžiamas matomumas, todėl operatoriai turi aiškų visapusišką vaizdą su oro ventiliavimo anga ir valytuvais, kad kabinos langai nerasotų ir būtų švarūs. Autokrautuvas prieinamas su stiklo arba polikarbonato, šildomsid ar nešildomais langais.

Šaltoje temperatūroje judančios dalys gali neigiamai paveikti krautuvą, todėl mes tobulinome hidraulinį tepimą, kad nieko neatsiliktų temperatūrai nukritus iki -30 ° C, nepakenkiant krautuvų našumu

 

 

 

 

Yale reach truck laser positioningLazerio pozicionavimas

 

 

 

 

Pirmoji "Yale®" pramonė - lazerio pozicionavimas leidžia operatoriui dirbti greičiau, saugiau ir sumažinti žalą produktams ir stalažams.

Lazeriai projektuoja raudoną tašką ir liniją iš vežimėlio vietos, todėl operatorius gali aiškiai sužinoti, kur šakės turi būti išdėstytos, kad būtų galima saugiai pakelti krovinį. Tai padeda sumažinti žmogaus klaidas, ypač tais atvejais, kai operatoriai turi laikytis padėties arba paimti krovinius lentynose. Lazeris automatiškai įsijungia, kai stiebas pakeliamas už laisvo kėlimo (apie 2 m)

Yale reach truck overhead guard optionsPagrindinė apsauga