Prekių krepšelis0
  • Jūsų prekių krepšelis tuščias

I-V 7:30 - 17:00

VI - VII Nedirbame

Yale - vienas seniausių krautuvų gamintojų 

1. Yale šakiniai krautuvai yra vieni iš populiariausių ir seniausių gamintojų pasaulyje, Amerikoje užimą 30% visos rinkos, Yale - TOP5 tarp daugiausiai parduodamų krautuvų visame pasaulyje, Yale krautuvų gamykla kiekvieną dieną pagamina po 100 vnt. krautuvų. Krautuvai pasižymintys itin jautria hidraulinio vairavimo sistema ir energiją taupančių šviesų sistema, siūlomas labai platus prekių asortimentas ir komplektacijų galimybė, Yale nuolat investuoja į naujausias technologijas, ko pasėkoje yra užtikrinamos mažesnės kuro sąnaudos, padidinamas darbo našumas ir sumažinamos veiklos sąnaudos.

2. Šio gamintojo krautuvų varikliai sukurti taip, kad būtų galingi ir tuo pačiu į aplinką išmestų mažą pavojingų medžiagų kiekį. Krautuvai pasižymi ilgaamžiškumu ir itin aukšta kokybe, kas užtikrina ilgą tarnavimo laiką.

3. Galimybė komplektuoti krautuvą invidualiai, komplektuotis uždarą 3 tipų arba atvirą kabiną, norimą variklį, elektroninį arba mechaninį valdymą, bėgių dėžę, įvairias medijas, lietimu valdomus displėjus, AC, LED, svėrimo įrangą ir įvairius kitus priedus pradedant nuo techninių tobulinimų baigiant net norima krautuvo spalva. 

4. Yale krautuvai sukurti taip, kad būtų galima lengvai atlikti diagnostiką ir priežiūrą, palengvintų mechanikų darbą, kas iš karto sumažina prastovas ir išlaidas.

5. Kiekvienas Yale gaminys orientuotas į savo srities darbo pobūdį, turi savų išskirtinumų ir privalumų. 

 

Apačioje skaitykite - "Privalumai perkant naują Yale techniką"

Privalumai perkant naują Yale techniką

1. Išliekamoji vertė - didesnė. Atsiimkite didesnę dalį pinigų panaudoję ir pardavę krautuvą. 

2. Jūsų kompanija įsigys papildomo turto, kuris kels įmonės vertę. 

3. Įsigyję krautuvą Jums nebereikės laukti, kol krautuvas bus pristatytas esamiems darbams atlikti.

4. Krautuvą galėsite naudoti ir mažiausiems darbams, betkuriuo metu, kurie be tinkamos technikos sueikvoja daug darbuotojų laiko.

5. Individuali komplektacija (susikomplektuokite krautuvą mažiausiais kaštais arba Jums norimiausiu išpildymu). 

6. Jūsų operatorių apmokysime ir išsamiai supažindinsime su Yale krautuvo valdymu, kad darbas su Yale būtų optimaliai našus. 

7. Suteikiamas garantinis laikotarpis iki 3 metų. Sutaupykite savo laiką ir pinigus, pamirškite apie gedimus. 

8. Garantiniu laikotarpiu servisas pasirūpins Jūsų krautuvu. 

9. Pogarantinis servisas ir detalių tiekimas Jums palankiausiomis kainomis. (Dirbame jau 16 metų ir turime didžiausius pasaulio tiekėjus, kas leidžia pasiūlyti kompetetingas kainas ir geriausias detales).

 

* Kai kurios įmonės į naujo krautuvo įsigyjimą šiai dienai žiūri nepalankiai, dėl per didelės investicijos, tokioms kompanijoms suteikiame kreditą, galime pasiūlyti naują Yale krautuvą įsigyti Lizingu. Siūlome tikrai geras kainas, - teiraukitės. 

 

Susisiekite su mumis

Klausti vadybininko

Tomas
Daškevičius

Vadybininkas

+37063368080

tomasd@transrifus.lt