Prekių krepšelis0
  • Jūsų prekių krepšelis tuščias

I-V 8:00 - 17:00

VI - VII Nedirbame

HC 4.0-5.0X KELIAMOJI GALIA: 4000-5000kg (li-ion baterija)

Prekės kodas:4.0-5.0X
GamintojasHC
Gamybos metai2021
Kuro tipasAkumuliatorius
Teirautis dėl nuomos / prekės

Krautuvo komplektacija, t. y. kabina, valdymas, stiebas, baterijos talpa ir kt. gali būti keičiami atsižvelgiant į individualius kliento poreikius.

X serijos elektrinis krautuvas su novatoriška, patikima ličio geležies fosfato baterija pasižymintis greitu įkrovimu. Li-ion baterijos tarnavimo ciklas kur kas ilgesnis nei rūgštinių akumuliatorių, taip pat šios baterijos nereikalauja jokių priežiūros kaštų.

Ličio geležies fosfato (LiFePO4) baterija yra saugiausia iš visų ličio tipo akumuliatorių. Tai ilgesnio veikimo ir mažesnių aptarnavimo kaštų reikalaujanti baterija. Ličio baterijos technologija pasižymi išskirtinėmis saugumo bei aplinkosaugos ir elektronikos savybėmis. Pranašesnė baterijos celių konstrukcija užtikrina didesnį ciklų resursą bei ilgesnį baterijos tarnavimo laiką. LiFePO4 tipo baterijos pranašumas prieš įprastą rūgštinę bateriją – ličio jonų baterija neprivalo būti pilnai įkrauta ir tai neturi įtakos baterijos ilgaamžiškumui (skirtingai nei įprastai rūgštinei - švino baterijai).

Integruota baterijų valdymo sistema (BMS) nuolat stebi energijos valdymą ir užtikrina patikimą veikimą.

IPX4 atsparumas vandeniui, tinkamas naudoti lauke.

Greitas įkrovimas <2.0h, darbo laikas> 9h (priklausomai nuo baterijos)

Baterija šildoma, pritaikyta darbui nuo -30 °C iki +60 °C temperatūroje.