Prekių krepšelis0
  • Jūsų prekių krepšelis tuščias

I-V 7:30 - 17:00

VI - VII Nedirbame

Kaip išsirinkti krautuvą?

Klientai dažnai kreipiasi, sakydami „man reikia krautuvo“, tačiau, kad klientas savo pirkiniu džiaugtųsi ilgai, svarbu išsrinkti tinkamą darbo įrankį. 
Pateikiame keletą esminių krautuvų savybių, į kurias būtina atsižvelgti renkantis krovimo techniką: 

1. Naujas ar naudotas

Naudota technika – mažesnė pirminė investicija, tačiau neišvengiamai reiškia dažnesnį servisą. Tai ne tik detalių ir remonto kaštai. Tai ir įrangos prastovos – todėl jeigu įrangą naudojate ne intensyviai ir galite sau tai leisti, šis variantas gali būti labai patrauklus. Tuo tarpu nauja technika ne tik iki minimumo sumažina prostovas dėl gedimų, bet ir sukuria komfortiškesnę ir ergonomiškesnę darbo vietą operatoriui. 

2. Kuro rūšis

Yra trys pagrindinės krovimo technikos rūšys, skirstomos pagal energijos rūšis:
a) Elektra. Baterijos, priklausomai nuo rūšies, skirstomos į rūgštines ar ličio polimerų. 
b) LPG (Dujomis varomi krautuvai). 
c) Dyzeliniu kuru varomi krautuvai - naudojami tik atvirose erdvėse (lauke)
Ir dar atskira, visai nedidelė, kategorija - mechaniniai (rankiniai) palečių vežimėliai

3. Krovinio svoris ir gabaritai

Atkreipkite dėmesį į savo turimus krovinius. Krautuvai skirstomi pagal keliamasias galias, kurios paskaičiuotos pagal keliamo krovinio svorio centrą. Dažniausiai naudojami krautuvai iki 5t keliamosios galios prie 500 mm svorio centro.

4. Kėlimo aukštis

Kiekviena sandėliavimo technika turi gamintojo nurodytą keliamąją galią iki tam tikros aukščio ribos. Reikia įvertinti krovinio gabaritinius matmenis (svorio centrą nuo šakių pakabos vežimėlio) ir aukštį, į kurį norėsite šį krovinį užkelti.

5. Pravažiavimo plotis

Pravažiavimo plotis (dažnai vadinamas "darbinis koridorius"). Darbinis koridorius - tai atstumas tarp lentynų (stelažų), reikalingas Jūsų pasirenkamai technikai pasisukant įkelti (iškelti) krovinį(-ius) į lentyną.

6. Šakių ilgis

Dar viena savybė, kurios pasirinkimui būtina atsižvelgti į krovinių specifiką. Ilgesnės šakės leidžia ne tik pakrauti didesnius krovinius, tačiau taip pat ir gerokai paspartina iškrovimą iš krovininio transporto, nes galima pasiekti krovinį, esantį kitoje puspriekabės pusėje. Tokiu būdu taupomas laikas, reikalingas puspriekabės tento atidarymui ir apvažinėjimui. 

7. Šoninis postūmis

Tai funkcija, leidžianti paslinkti krovinį į šoną nejudinant paties krautuvo, jau seniai yra daugelio klientų reikalavimų sąraše, nes taupo pakrovimo laiką.

 

Tai tik kelios pagrindinės taisyklės, nuo kurių reikėtų pradėti krautuvo rinkimąsi.

Taip pat rekomenduojame kreiptis į mūsų specialistus, sukaupusius ilgametę patirtį - jie padės išvengti klaidų pasirenkant įrangą.

Kiti straipsniai

NAUJIENA: krovimo technika su ličio baterijomis! NAUJIENA: krovimo technika su ličio baterijomis!
Elektra varoma krovimo technika - viena populiariausių rinkoje. Klientai elektrinius krautuvus renkasi darbui ne tik patalpose, bet ir lauke. Greičiausiai Jums teko susidurti su pagrindiniu paprastomis rūgštinėmis baterijomis varomų krautuvų ...
Plačiau
Informacija dėl darbo laiko Informacija dėl darbo laiko
Stangiamės būti arčiau klientų, todėl nuo birželio 1 d. koreguojame darbo laiką. Dirbsime nuo 7:30 iki 17:00 val.  "Klientų poreikiai visada buvo, yra ir bus mūsų prioritetas. Statybų versle yra įprasta darbus pradėti anksčiau, ...
Plačiau
GYVENIMAS JŪRINIAME KONTEINERYJE GYVENIMAS JŪRINIAME KONTEINERYJE
Dažnai sulaukiame klientų, svarstančių galimybę įsirengti jūrinį konteinerį sodyboje vasarojimui arba nuolatiniam gyvenimui. Dalinamės keliomis mintimis apie namus iš jūrinių konteinerių iš straipsnio apie Jūstės Žukauskaitės ir ...
Plačiau
Apėjimo rėmas - naujiena nuomos sandėlyje Apėjimo rėmas - naujiena nuomos sandėlyje
Ši detalė, skirta apeiti fasado atsikišimus (pvz., karnizus), taupo montavimo laiką ir daugybę detalių.
Plačiau