Prekių krepšelis0
  • Jūsų prekių krepšelis tuščias

I-V 8:00 - 17:00

VI - VII Nedirbame

3t elektrinis daugiakryptis krautuvas Zowell

Prekės kodas:Zowell 3t
ModelisRSEW125
GamintojasZowell
Gamybos metai2021
Kėlimo galia3000 kg
Kuro tipasAkumuliatorius
Pakrovimo centras600
Plotis1728
Ilgis2444
GamintojasZowell
Teirautis dėl nuomos / prekės

Zowell RSEW serijos elektriniai daugiakrypčiai krautuvai skirti tinkamai perkelti ilgus krovinius, kurių ilgis neviršija 10 m. Elktrinių daugiakrypčių krautuvų galimos keliamosios galios 2-2.5-3t.

Šio tipo krautuvas pasižymi darbinėmis funkcijos, kurios krautuvo eksploatavimą padaro itin stabiliu ir netriukšmingu. Maksimalus galima krautuvo kėlimo aukštis yra iki 10,5 m. Daugiakryptis krautuvas gali būti naudojamas tiek pakeisti įprastą šakinį krautuvą, tiek važiuoti įvairiomis kryptimis ir prisitaikyti prie sandėlio išdėstymo ir nestandartinių krovinių.

Saugumas: šiame krautuve yra sumontuota stabdžių ir visų ratų stebėjimo sistemos. Taip pat realiuoju laiku galia stebėti varančiųjų ratų padėtis, taip užtikrinant stabilų ir patikimą krautuvo eksploatavimą.

Stabilumas: trijų atraminių taškų sistema leidžia pasižymi puikiu valdymo efektyvumu ir stabilumu.

Efektyvus: Šis krautuvas gali įvažiuoti į itin siaurus darbinius koridorius. Reikalingas pravažiavimo ilgis sumažėja 1/3, lyginant su įprastais šakiniais krautuvais.

Energijos taupymas: Naudojant visų ratų elektroninį vairavimą, krautuvas taupo energiją, taip padidindamas tarnavimo ilgaamžiškumą.