Kontaktiniai asmenys

Krautuvų skyrius

Darius Paltinavičius

Krautuvų skyriaus vadovas

+370 686 76621

krautuvai@transrifus.lt

Darius Paltinavičius

Paulius Danilevičius

Pardavimų vadybininkas

+370 620 35800

krautuvai@transrifus.lt

Paulius Danilevičius

Saulius Skakun

Techninio aptarnavimo vadovas

+370 616 81711

servisas@transrifus.lt

Saulius Skakun

Vilius Paltinavičius

Pardavimų vadybininkas

+370 616 40020

vilius@transrifus.lt

Vilius Paltinavičius

Pastoliai ir statybinė technika

Vytenis Kulakauskas

Statybinės įrangos nuomos vadovas

+370 620 20180

pastoliai@transrifus.lt

Vytenis Kulakauskas

Raimondas Kėvalas

Vadybininkas

+370 655 02114

pastoliai@transrifus.lt

Raimondas Kėvalas

Raimondas Lukošius

Vilniaus padalinio vadovas Linkmenų g. 27A, Vilnius

+370 685 44440

vilnius@transrifus.lt

Raimondas Lukošius

Dmitrij Gromyko

Vilniaus sandėlio vadovas Linkmenų g. 27A, Vilnius

+370 631 01002

vilnius@transrifus.lt

Dmitrij Gromyko

Raimundas Balčius

Inžinierius-Konstruktorius

+370 640 52306

raimundas@transrifus.lt

Raimundas Balčius

Klojiniai ir betonavimo priedai

Tomas Kapočius

Vadybininkas

+370 610 66733

tomas@transrifus.lt

Tomas Kapočius

Martynas Kajackas

Inžinierius - Konstruktorius

+370 657 07766

martynas@transrifus.lt

Martynas Kajackas

Konteinerinės patalpos

Saulius Baltrūnas

Vadybininkas

+370 686 85854

konteineris@transrifus.lt

Saulius Baltrūnas

Administracija

Žilvinas Bliujus

Direktorius

+370 687 71679

zilvinas@transrifus.lt

Žilvinas Bliujus

Darius Kliaudaitis

Direktoriaus pavaduotojas

+370 686 29039

darius@transrifus.lt

Darius Kliaudaitis

Asta Šuminienė

Vyr. Buhalterė

+370 37 337410

buhalterija@transrifus.lt

Asta Šuminienė

Sonata Paužuolė

Administratorė

+370 37 337410

admin@transrifus.lt

Sonata Paužuolė

Diana Žemaitaitienė

Buhalterė

+370 650 35505

buhalterija@transrifus.lt

Diana Žemaitaitienė

Albertas Zujus

Marketingo specialistas

+370 650 35989

albertas@transrifus.lt

Albertas Zujus

Pamiršote slaptažodį?

* Visi laukai yra privalomi

Slaptažodžio keitimas

* Visi laukai yra privalomi

Registracija

    Kilo klausimų?

      Kilo klausimų?

        Prisijungti

        * Visi laukai yra privalomi

        Transrifus.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su transrifus.lt slapukų politika.

        Sutinku