Privatumo politika

Bendrosios Privatumo politikos nuostatos
UAB „Transrifus“ kaupia, saugo ir tvarko kai kuriuos klientų asmeninius duomenis. Šia Privatumo politika UAB „Transrifus“ reglamentuoja duomenų kaupimo tikslus ir būdus, įsipareigojimus ir garantijas. Klientai, naudodamiesi UAB „Transrifus“ teikiamomis nuomos paslaugomis, įsigiję prekių ar nurodę savo asmeninius duomenis automatinėje užklausos formoje, sutinka su šioje Privatumo politikoje pateiktomis asmeninių duomenų kaupimo, saugojimo ir tvarkymo sąlygomis.
Asmeninių duomenų kaupimo, saugojimo ir tvarkymo sąlygos
UAB „Transrifus“ įsipareigoja sukauptus asmeninius klientų duomenis saugoti ir tvarkyti nepažeidžiant klientų privatumo ir laikantis Lietuvos Respublikos įstatymų. Taip pat įsipareigoja jų neatskleisti su teikiamomis paslaugomis nesusijusiems asmenims, nebent klientas atsisakytų vykdyti įsipareigojimus arba to reikalautų teisinės institucijos.
Sukaupti kliento asmeniniai duomenys gali būti naudojami tik paslaugų teikimo ir prekių pardavimo, nuomos ar pardavimo objektų pristatymo / atsiėmimo, pasiūlymų teikimo ir atsakymo į užklausas, sąskaitų rengimo ir pateikimo tikslais. Paslaugų teikėjas / pardavėjas (UAB „Transrifus“) įsipareigoja kaupti tik adekvatų kliento asmeninių duomenų kiekį ir saugoti jį tik paslaugai teikti ar prekėms įsigyti būtiną terminą.
Kliento asmeniniai duomenys negali būti patikėti darbuotojams, kurie neturi teisės jų pasiekti ar nėra tiesiogiai susiję su teikiamų paslaugų procesu.
Baigiamosios Privatumo politikos nuostatos
Paslaugų teikėjas / pardavėjas įsipareigoja asmeninius kliento duomenis tvarkyti sąžiningai, nepažeidžiant įstatymų.
Tarp paslaugų teikėjo / pardavėjo kilę nesutarimai sprendžiami pagal Lietuvos Respublikos Įstatymus.
Kilus klausimams, prašome susisiekti svetainėje nurodytais kontaktais.

Pamiršote slaptažodį?

* Visi laukai yra privalomi

Slaptažodžio keitimas

* Visi laukai yra privalomi

Registracija

  Kilo klausimų?

   Kilo klausimų?

    Prisijungti

    * Visi laukai yra privalomi

    Transrifus.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su transrifus.lt slapukų politika.

    Sutinku